Сенсаційна поразка "Динамо"

Спорт 29 вересня, 2007, 22:20 863
Київський клуб, який виставив на матч проти охтирського "Нафтовика" другий склад, програв матч новачку вищої ліги з рахунком 0:1.

В суботу в українському футбольному чемпіонаті сталася сенсація – київське "Динамо" на своєму полі програло аутсайдеру, команді "Нафтовик-Укрнафта" з Охтирки - 0:1.

Головний тренер "Динамо" Йожеф Сабо, як і обіцяв, на цю гру виставив експериментальний склад. Кращі сили в цей час продовжують готуватись до поєдинку Ліги чемпіонів з португальським "Спортингом", який відбудеться найближчого вівторка. До чого це призвело свідчить кінцевий рахунок, в який, погодьтесь, мало віриться.

Гості зрозуміли, що проти такого складу "Динамо" можна грати на рівних і навіть в окремих моментах перегравати киян. Особливо коли оборона господарів допускає помилки, як це сталось на 30-й хвилині. Шептицький скористався провалом в центрі захисту і точно пробив в нижній кут воріт, які захищав Рибка.

Стовідсоткову нагоду відігратись господарі поля втратили через сім хвилин - Ребров, пробиваючи пенальті, призначений за гру рукою одного з гравців «Нафтовика» в своєму карному майданчику, відправив м'яч вище воріт.

Після перерви Сабо випустив на поле Ель-Каддурі та Мілевського, а зовсім скоро і Ващука. Особливу надію наставник "Динамо" покладав на Мілевського, який на 57-й хвилині пробивав головою, але потрапив в штангу.

А далі стало незрозуміло, як "Динамо" збирається хоч би зрівняти рахунок. Гості дуже грамотно грали в захисті, а у киян не було гравця, який зміг би налагодити гру в центрі поля і віддавати точні передачі на гравців атаки.

В кінцівці зустрічі "Динамо" пішло на штурм воріт "Нафтовика", але ударам киян забракло влучності. Ця перемога стала для "Нафтовика" першою в чемпіонаті після повернення в вищу лігу, і над ким!

"Динамо" - "Нафтовик-Укрнафта" - 0:1 (0:1)

"Динамо": Рибка, Федоров, Родріго (Ващук, 54), Ребров (Ель Каддурі, 46), Маркович, Гусєв, Федорів, Нінкович, Мілько, Ротань (Мілевський, 46), Лисенко.

"Нафтовик-Укрнафта": Куслій, Птачик, Сердюк, Нефедов, Монахов, Куценко, Кретов (Снітко, 75), Шептицький (Товкацький, 68, Олефір, 90), Зайчук, Іванов, Гігіадзе.

Гол: Шептицький (30).

Лідер чемпіонату донецький "Шахтар" в 11-му турі в гостях обіграв запорізький "Металург" - 3:1 (голи у "гірників" забили Брандао і двічі Гладкий).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Газета по-українськи / К.К.