Сенсаційна поразка Федерера

Спорт 12 листопада, 2007, 17:38 276
На підсумковому турнірі ATP у Шанхаї, в якому беруть участь 8 кращих тенісистів планети, зіграні матчі першого туру у двох підгрупах.

Перша ракетка світу швейцарець Роджер Федерер зазнав несподіваної поразки в стартовій зустрічі на підсумковому тенісному турнірі року Tennis Masters Cup (з призовим фондом 4,45 мільйони доларів), який напередодні стартував в Шанхаї.

У понеділок в другому матчі "Червоної групи" Федерер грав проти чилійця Фернандо Гонсалеса, посіяного на турнірі під сьомим номером. Підсумком наполегливого трьохсетового поєдинку стала перемога чилійського спортсмена - 3:6, 7:6 (7:1), 7:5.

Після першого сету, який впевнено виграв швейцарець (6:3), здавалося, що перемогу лідер світового рейтингу оформить в наступному сеті. Проте чилієць зумів нав'язати боротьбу Федереру і в результаті виграв другу партію на тай-брейку - 7:1.

Вирішальним моментом зустрічі став брейк Гонсалеса за рахунку 5:5. Федерер після програної подачі практично припинив боротьбу. Ця поразка стала для Роджера Федерера дев'ятою в нинішньому сезоні.

У "Червоній групі" після першого ігрового дня лідирують Гонсалес і американець Енді Роддік, який раніше обіграв росіянина Миколу Давиденко - 6:3, 4:6, 6:2.

Днем раніше в "Золотій групі" другий тенісист планети іспанець Рафаель Надаль в трьох сетах обіграв француза Рішара Гаске - 3:6, 6:3, 6:4, а в іншому матчі третій номер світового рейтингу серб Новак Джокович нічого не зміг протиставити впевненій грі іншого іспанця, Давіда Феррера - 4:6,