Спорт 5 червня, 2007, 14:53 233
Дві юні зірки сербського тенісу Ана Іванович та Єлена Янкович вийшли до півфіналу "Ролан Гаррос".

Іванович
Ана Іванович радіє перемозі над росіянкою Кузнєцовою (Фото - AFP)
Майже одночасно переможно завершили свої чвертьфінальні поєдинки Відкритої першості Франції з тенісу сербки Ана Іванович та Єлена Янкович. Перша перемогла третю "сіяну" росіянку Світлану Кузнєцову – 6:0, 3:6, 6:1, у той час як друга у двох сетах здолала опір чешки Ніколь Вайдішової – 6:3, 7:5.

У першій партії росіянка нічого не змогла протиставити безпомилковій грі суперниці. У другому сеті Кузнєцовій вдалося вирівняти становище, але в завершальній партії Іванович знов була на висоті, завершивши матч на свою користь за 1 годину і 25 хвилин. Нагадаємо, що Кузнєцова є минулорічною фіналісткою турніру.

У інших чвертьфіналах боротьби практично не вийшло. Бельгійка Енен перемогла американку Серену Уїльямс  6:4, 6:3, а росіянка Шарапова з рахунком 6:3, 6:4 переграла свою співвітчизницю Чакветадзе.

Півфінальні пари виглядають таким чином: Енен – Янкович та Іванович – Шарапова.