Сербія здобула перемогу над Німеччиною (відео)

Серби нарешті виграли на Мундіалі© AFP
Спорт 18 червня, 2010, 16:50 2132 1
Колишній нападник "Шахтаря" Мілан Йовановіч приніс Сербії перемогу над Німеччиною.

Збірна Сербії з мінімальним рахунком 1:0 перемогла Німеччину у другому турі чемпіонату світу з футболу.

З перших хвилин на полі точилася напружена боротьба і за перші півгодини матчу головний арбітр зустрічі іспанець Альберто Ундіано показав гравцям п'ять гірчичників, а на 37-й хвилині нападник збірної Німеччини Мірослав Клозе отримав другу жовту картку і достроково залишив поле.

Щойно німці залишились у меншості, як відразу пропустили. Мілош Красіч виконав навіс з правого флангу, Нікола Жигіч головою скинув м'яч на лінію воротарського майданчика, звідки колишній форвард "Шахтаря" Мілан Йованович переправив м'яча у сітку воріт.

В компенсований до першого тайму час сербам пощастило. Після одного з кутових Хедіра класно пробив з меж карного майданчика, і лише поперечина врятувала ворота від голу.

Початок другого тайму був також за німцями. Тричі на ударній позиції опинявся Подольскі, але йому відверто не щастило. Його класний удар з 17-ти метрів в карколомному стрибку відбив Владімір Стойкович, а ще двічі Лукаш не влучав у ворота.

На 59-й хвилині німці отримали найреальніший шанс, щоб зрівняти рахунок. Неманья Відіч, перериваючи навіс, зіграв рукою у карному майданчику, і Ундіано призначив пенальті. 11-метровий взявся пробивати Подольскі. Лукаш сильно пробив у правий нижній кут воріт, але Стойковіч, проявивши відмінну реакцію, в стрибку відбив м'яч.

На 67-й хвилині каркас воріт прийшов на допомогу німецьким футболістам. Красіч обійшов двох суперників і відкотив сферу під удар Йовановичу, який наносив удар на точність. Однак стійка врятувала збірну Німеччини від другого пропущеного гола.

За п'ять хвилин до кінця матчу Подольскі спробував закрутити м'яч у ворота з кута карного майданчика, але той пролетів в сантиметрах від стійки.

0:1 - для Німеччини матч третього туру з Ганою перетвориться на битву за путівку в плей-офф. Рівно як і для сербів матч з Австралією також буде визначальним.

Додамо, що серби перервали 5-матчеву програшну серію на чемпіонатах світу.