Сестри Бондаренко програли фінал у Хобарті

Спорт 16 січня, 2009, 14:49 421
Українські тенісні сестри не змогли поповнити свій послужний список ще однією перемогою. Тепер у них попереду захист титулу у Мельбурні.

Українки Альона і Катерина Бондаренко, "посіяні" у парному розряді на турнірі в австралійському Хобарті (покриття – хард, призовий фонд – 220 тис. доларів) під першим номером, не змогли виграти перший титул в нинішньому сезоні. У фіналі наші тенісистки програли парі Гізела Дулко (Аргентина)/ Флавія Пеннетта (Італія) – 2:6, 6:7.

За вихід у фінал парного розряду сестри Бондаренко отримали 5750 доларів призових і 200 очок у парний рейтинг.

Нагадаємо, що в одиночному розряді Катерина Бондаренко припинила боротьбу вже у першому колі, програвши Магдалені Рибариковій, а Альона змогла пробитися у другий раунд, де поступилася чешці Петрі Квітовій.

Нагадаємо, що наступного тижня стартує Australian Open, де Альона і Катерина зіграють як в одиночній сітці, так і в парному розряді. Нагадаємо, що минулого року сестри виграли Australian Open у парному розряді.

Переможцем тенісного турніру у Сіднеї стала росіянка Олена Дементьєва, яка обіграла у фіналі Дінару Сафіну у трьох сетах - 6:3, 2:6, 6:1. У 2009 році олімпійська чемпіонка Пекіна ще не зазнала жодної поразки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Сегодня / Lenta.ru / К.К.