Сестри Бондаренко стартують на US Open з перемоги

Сестри Бондаренко вийшли у друге коло© tennis.ua
Спорт 3 вересня, 2010, 10:28 1068
У першому колі парного розряду сестри Бондаренко перемогли французько-бельгійську пару Араван Резаї і Яніна Вікмайєр.

Олена і Катерина Бондаренко з перемоги почали парний турнір на Відкритому чемпіонаті США US Open-2010. У першому колі вони розгромили французько-бельгійську пару Араван Резаї і Яніна Вікмайєр з рахунком 6:4, 6:1.

Матч розпочався з втрати подачі Оленою, але сестри тут же виправили становище і повели 4:2. Суперниці зуміли зрівняти рахунок: 4:4, але на цьому їхні успіхи закінчилися - українки повністю домінували, взявши підряд сім геймів, і довели матч до перемоги.

У другому колі сестер очікує більш серйозне випробування в особі російсько-американського дуету Хубер / Петрова, посіяного під другим номером.

На жаль, Катерина Бондаренко припинила виступи у одиночному розряді. Українка у дуже напруженому матчі, який тривав 3 години 13 хвилин, поступилась словачці Домініці Цибулковій - 2:6, 7:5, 6:7 (7:9).

Киянка не змогла чинити опору суперниці в першій половині матчу, але, поступаючись 2:6 і 1:4 у другому сеті, змогла переломити хід зустрічі і виграти партію - 7:5.

Вирішальний сет проходив у неймовірній боротьбі. Катерина повела 5:3 і заробила три матчболи на подачі суперниці, реалізувати які їй не вдалося. Справа дійшла до тайбрейку. Українка і тут мала два матчболи (6:4), але знову не змогла завершити гру на свою користь.

Зазначимо, що у жіночій сітці продовжує виступи Олена Бондаренко. У третьому колі українка зустрінеться з Франческою Ск'явоне.

Білоруська тенісистка знепритомніла під час матчу (відео)