Сестри Бондаренко завершили боротьбу на US Open

Катерина та Олена Бондаренко програли у першому колі парного розряду на US Open.

Катерина та Олена Бондаренко закінчили виступи у парному розряді на US Open.

В першому колі турніру суперницями українок була російсько-білоруська пара Вікторія Азаренка / Віра Звонарьова, посіяна на турнірі під 16-м номером. І нехай у парному розряді обидві дівчини на відміну від українок виступають не дуже часто, проте саме вони були фаворитками зустрічі.

У першому сеті українки отримали розгром за 22 хвилини – 1:6.

У другій партії сестри зібралися. Подаючи першими, вони швидко повели з рахунком 3:0, а потім зав'язалася боротьба, з настільки звичними для жінок обопільними брейками. Але в результаті, узявши подачу суперниць, Бондаренко таки відстояли другий сет, зігравши в ньому майже удвічі довше, ніж у першому - 39 хвилин.

Третій сет стартував песимістично. Наші дівчата знову програли свою подачу. По ходу сету вони програвали з рахунком 2:4, героїчно зрівняли рахунок - 4:4. Однак, потім, на своїй подачі, у запеклій боротьбі, вони знову програли. В останньому геймі, українки з першого ж матчбола віддали гру суперницям. Майже годину тривав вирішальний сет цієї битви.

На жаль, цілком закономірна поразка дівчат, адже в їхній грі був лише один сплеск на початку другого сету, а за всіма компонентами статистики вони програли суперницям, які, до речі, теж видали далеко не геніальний матч.

Тепер на US Open нам залишилося уболівати за Катерину Бондаренко, суперницею якої в наступному раунді буде австралійка Анастасія Родіонова.

US Open. Жінки

Одиночний розряд. Друге коло

Катерина Бондаренко / Олена Бондаренко (Україна) - Вікторія Азаренка (Білорусь) / Віра Звонарьова (Росія) – 1: 6, 6:4, 4:6