"Севастополь" розбив "Карпати" в Криму (відео)

Вболівальники закликають гравців "Севастополя" до перемоги© fcsevastopol.com
Спорт 19 березня, 2011, 21:17 3281 3
"Севастополь" сенсаційно здобув перемогу над "Карпатами" у 22-му турі Прем'єр-ліги.

Аутсайдер чемпіонату України "Севастополь" обіграв львівські "Карпати" у 22-му турі Прем'єр-ліги. Гра, яка проходила у Сімферополі, завершилась з рахунком 3:1.

На 12-й хвилині Олександр Жабокрицький відкрив рахунок розкішним ударом в дев'ятку з-за меж штрафного майданчика. Після цього севастопольці віддали ініціативу супернику.

Однак, незважаючи на активність львів'ян, небезпечних моментів біля воріт білоруського воротаря "Севастополя" майже не було. Проте на 45-й хвилині господарі забили гол у роздягальню. Мілошевіч від центральної лінії закинув м'яча на Кочіша і румунський нападник з близької відстані головою переправив м'яч у ворота.

У другому таймі оборона господарів помилок не допускала, а Скоба відправив другий м'яч у ворота гостей. Після розіграшу кутового високий захисник "Севастополя" майже без перешкод точно пробив головою - 2:1.

"Карпати" пішли всією командою відіграватися, але не створили небезпечних моментів біля воріт господарів.

"Моряки" ж впіймали львів'ян на контратаці. Ібраїмі від центральної лінії вирізав м'яч на хід Ференчаку, який реалізував вихід один на один з Богатіновим - 3:1.

"Севастополь" перервав 7-матчеву програшну серію і наблизився до рятівного 14-го місця на відстань двох очок. А "Карпати", незважаючи на поразку, залишаться на 5-му місці.

Прем'єр-ліга. 22-й тур

Сімферополь. "Локомотив"
Головний арбітр: Ігор Покідько (Полтава)

СЕВАСТОПОЛЬ - КАРПАТИ - 3:1

Севастополь: Вєремко, Шандрук, Дуляй, Жабокрицький (Ківа, 64), Салхі (Ібраімі, 58), Шевчук (Войнаровський, 90+2), Левандовські, Ференчак, Допілка, Болохан, Скоба

Карпати: Богатінов, Ощипко, Балажіц, Мілошевіч, Федецький, Ґодвін, Голодюк (Кополовець, 73), Худоб’як, Кожанов (Ґурулі, 65), Лукас (Зеньов, 73), Кочіш

1:0 Олександр Жабокрицький, 11
1:1 Резван Кочіш, 45
2:1 Ігор Скоба, 59
3:1 Сергій Ференчак, 88

Попередження: Дуляй, 20, Шандрук, 67, Вєремко, 90+3 – Голодюк, 69, Мілошевіч, 86, Ощипко, 90+4

Гендиректор "Шахтаря": ми зупинимо "Барселону"

"Динамо" отримало португальців у Лізі Європи

"Шахтар" зіграє з "Барселоною" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Україна програла боротьбу за три команди у Лізі чемпіонів

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
  • Бандершвайне Бандершвайне 19 березня, 23:32 Згоден 1 Не згоден 2 Ну че бандерлоги отгребли, а как кричали после победы над Шахтером: "если надо Карпаты кого угодно порвут", а в итоге попу порвали Карпатам и кто ?.....аутсайдеры чемпионата!!! МОЛОДЦЫ!!! відповісти цитувати Дякуємоспам