"Севілья" і "Сампдорія" опинились за бортом Ліги чемпіонів

Визначились п'ять щасливчиків
Спорт 25 серпня, 2010, 10:21 1615
Огляд матчів плей-оф раунду Ліги чемпіонів, які відбулися 24 серпня.

24 серпня відбулись матчі-відповіді плей-оф раунду Ліги чемпіонів, за підсумками яких визначились 5 учасників групового етапу турніру.

Найцікавіші матчі відбулись у Генуї і Брюсселі.

"Сампдорія" вже на 13-й хвилині перемагала "Вердер" з потрібним для себе рахунком 2:0 - дублем відзначився Пацціні. На 85-й хвилині Кассано забив третій м'яч у ворота "музик". Однак гості врятувалися на третій компенсованій хвилині, перевівши гру в додатковий час. На 10-й хвилині екстратайму Клаудіо Пісарро забив гол, який вивів "Вердер" у груповий турнір.

У Брюсселі "Партизан" перемагав "Андерлехт" з потрібним рахунком 2:0 (перша гра 2:2), але господарі відігралися протягом семи хвилин (64 і 71) і гра була переведена у додатковий час. За 30 хвилин екстратайму команди голів не забили. Відтак, переможець визначився у серії пенальті. У післяматчевій лотереї з рахунком 3:2 перемогу святкували серби.

Португальський клуб "Спортинг Брага" сенсаційно вибив "Севілью". Маючи один м'яч в запасы, португальці повели в рахунку 2:0. Іспанці відігралися, але знову двічі пропустили. На останній хвилині Кануте встановив остаточний рахунок матчу - 3:4.

Молдовський "Шериф" поступився "Базелю" з рахунком 0:3. Причому, господарі почали пропускати на 74-й хвилині.

Нарешті тельавівський "Апоель" зіграв удома внічию з "Зальцбургом" (1:1) і завдяки перемозі на виїзді (3:2) пройшов багатих австрійців.

Ще п'ять щасливчиків визначиться у середу, 25 серпня. Зокрема, у Амстердамі свій матч зіграє київське "Динамо".

Зазначимо, що невдахи стикових матчів потрапляють у груповий раунд Ліги Європи.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Плей-офф раунд

Матчі-відповіді

24 серпня

"Севілья" (Іспанія) - "Спортинг" (Брага, Португалія) - 3:4 (перший матч 0:1)

"Сампдорія" (Генуя, Італія) - "Вердер" (Бремен, Німеччина) - 3:2 ДЧ (перший матч 1:3)

"Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) - "Ред Булл Зальцбург" (Австрія) - 1:1 (перший матч 3:2)

"Шериф" (Тирасполь, Молдова) - "Базель" (Швейцарія) - 0:3 (перший матч 0:1)

"Андерлехт" (Брюссель, Бельгія) - "Партизан" (Белград, Сербія) - 2:2. По пенальті 2:3 (перший матч 2:2)

Газзаєв і Шевченко - про матч "Аякс" - "Динамо"

Футболісти "Динамо" отримають 2.5 млн доларів за прохід "Аякса"