"Севілья" перемогла АЕК

Спорт 4 вересня, 2007, 11:10 249
Севилья" впевнено забезпечила собі місце в групповому турнірі Ліги чемпіонів, обігравши в Афінах грецький АЕК - 4:1.

Олександр Кержаков
AFP
Свій гол Олександр Кержаков (у центрі), як і його партнери по команді, що забивали голи у понеділок в Афінах, присвятили Антоніо Пуерті
Трагічні пожежі в Греції і недавня смерть захисника "Севільї" Антоніо Пуерти затьмарили матч-відповідь третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів, який був перенесений на понеділок з минулого вівторка. Проте, іспанці зуміли оправитися від всіх нещасть минулого тижня і показали вражаючу гру.

Господарі (AEK) після першого матчу програвали з рахунком 0:2 і зробили ставку на атаку. Вже на 12-й хвилині підопічні Лоренсо Серра Феррера створили перший гольовий момент - Рівалдо завдав небезпечного удару з штрафного, проте "Севілью" врятував голкіпер Андрес Палоп. Не залишалися у боргу і андалузці - на 15-й хвилині Кержаков потужним ударом стряс перекладину.

У гостей особливо яскраво виглядав Даніель Алвеш, який після численних спроб піти все ж таки залишився в клубі. Бразилець взяв безпосередню участь в першій гольовій атаці - саме після порушення проти нього в штрафній АЕКа пенальті реалізував Луїш Фабіано

Майже відразу "Севілья" забила і другий гол - Алвеш подав кутовий, а Сейду Кейта виграв верхову боротьбу. Через п'ять хвилин відбувся ще один фатальний для господарів кутовий - цього разу навішував Дієго Капель, а завершував атаку Луїш Фабіано

На початку другого тайму команда Хуанде Рамоса і зовсім довела рахунок до непристойного - влучного удару завдав Олександр Кержаков

АЕК отримав шанс скоротити розрив в рахунку після фолу Аківальдо Москери на Міхалісі Павлісі, проте Густаво Мандука не реалізував пенальті. Гол престижу був забитий лише на 82-й хвилині, коли Алвеш порушив правила в боротьбі з Ніколаосом Ліберопулосом, а Рівалдо все ж таки забив 11-метровий.

Нагадаємо, що "Севілья" виступатиме в групі Н Ліги чемпіонів разом з "Арсеналом", "Стяуа" і "Славією".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами UA-Футбол / К.К.