"Севілья" виграла Кубок Іспанії

Андрес Палоп з Кубком Іспанії© AFP
Спорт 20 травня, 2010, 10:05 1099
"Севілья" з рахунком 2:0 перемогла "Атлетико" у фіналі Кубка Іспанії.

У середу, 19 травня, відбувся фінальний матч Кубка Іспанії з футболу, в якому зустрічались "Севілья" та "Атлетико".

Окрилені успіхом у прем'єрному розіграші Ліги Європи гравці мадридського "Атлетико" прагнули додати до міжнародного трофея і національний - кубковий. На серйозність їхніх намірів натякнув Серхіо Агуеро, котрий вийшов дуже зарядженим на атаку, однак свою першу гарну нагоду змарнував через надлишок індивідуальних дій.

Севільці в свою чергу одразу ж відповіли голом - Дієго Капелю вдався чудовий удар після того, як м'яч потрапив до нього рикошетом від Альваро Домінгеса.

Звісно, спіймавши облизня вже на п'ятій хвилині, чинні переможці Ліги Європи спробували швидко відновити рівновагу. Вони заволоділи ініціативою, більше контролювали м'яча, намагалися атакувати надзвичайно широко. Проте до гострих моментів біля воріт Андреса Палопа справа доходила нечасто. А коли мадридці таки опинялися на ударних позиціях, здавалось, що їм елементарно бракувало концентрації. Приміром, незадовго до перерви Агуеро втратив просто неймовірну нагоду після помилки голкіпера.

"Севілья" показувала зуби рідше, однак у її виконанні це виходило набагато небезпечніше. Двічі лише фантастична реакція юного воротаря "смугастих" Давіда де Хеа не дозволила Себастьяну Скілаччі та Альваро Негредо збільшити перевагу четвертої команди Примери. З наближенням фінального свистка зростало напруження на полі, емоції іноді зашкалювали, а гравці обох команд не жаліли ні себе, ні інших. Гра раз по раз переривалася через достатньо жорсткі фоли, деякі з котрих спричиняли активну штовханину між опонентами.

Тим не менше, навіть у рівній та нервовій грі Хесус Навас на останніх хвилинах знайшов можливість утекти на побачення з де Хеа та впевнено розібратися в ситуації - 2:0 на користь "Севільї".

У наступному сезоні "Севілья" стартуватиме у 4-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, а "Атлетико" спробує захистити титул переможців Ліги Європи.

В київському "Динамо" з'явилася справжня "зірочка"