"Севілья" виграла Суперкубок Іспанії

Спорт 20 серпня, 2007, 10:42 260
"Севілья" двічі переграла мадридський "Реал" (1:0 і 5:3) у матчах за Суперкубок країни.

Радість гравців "Севільї"
Гравці "Севільї" Фредерік Кануте та Хесус Навас вітають форварда Ренато з забитим голом.
Іспанська "Севілья" стала володарем Суперкубка країни з футболу, перемігши в матчі у відповідь мадридський "Реал" - 5:3. Матч у відповідь за Суперкубок Іспанії відбувся в ніч з 19 на 20 серпня на полі "Реала", причому тижнем раніше "Севілья" здобула перемогу -1:0.

Результат матча у Мадриді багато в чому був вирішений ще до перерви: "Севілья" виграла перший тайм з рахунком 3:2. Перший м'яч у ворота "Реала" забив бразилець Ренато, який після розиграшу штрафного залишився неприкритим поблизу воріт Ікера Касільяса.

Новачок мадридського клубу Ройстон Дренте зрівняв рахунок красивим дальнім ударом, але незабаром Ренато знов вивів "Севілью" вперед, точно пробивши головою після навісу Дуди з лівого флангу.

На 38-й хвилині Фредерік Кануте забив третій гол, реалізувавши пенальті, призначений за гру рукою ще одним новачком "Реала" Пепе в штрафній площі.

Незадовго до перерви Фабіо Каннаваро скоротив відставання чемпіонів Іспанії в рахунку, вразивши правий верхній кут воріт суперника після подачі зі штрафного.

"Реал" зрівняв рахунок, коли Серхіо Рамос завдав точного удару головою. Проте незабаром Кануте знов вивів "Севілью" вперед, а в кінцівці зустрічі малійській форвард оформив хет-трик, причому голевий пас з лівого флангу атаки йому віддав росіянин Олександр Кержаков

Таким чином, "Севілья" стала володарем Суперкубка Іспанії, вигравши п'ятий трофей трохи більш ніж за рік. У 2006 році клуб з Андалусії завоював Кубок УЄФА і Суперкубок Європи, а в 2007 р. - Кубок УЄФА, Кубок Іспанії і тепер Суперкубок країни.

В кінці серпня "Севілья" розіграє Суперкубок Європи з "Міланом".