"Арсенал" виграв київське дербі

Шацьких приніс перемогу "Арсеналу"© fcarsenal.com.ua
Спорт 28 серпня, 2010, 21:03 1950
Гол нападника Максима Шацьких приніс перемогу "Арсеналу" над "Оболонню".

"Арсенал" переміг "Оболонь" у київському дербі у 8 турі Прем’єр-ліги. Гра, яка проходила на стадіоні імені Баннікова, завершилась з рахунком 1:0.

Єдиний гол у середині першого тайму після красивої комбінації забив капітан канонірів Максим Шацьких.

Після перерви ініціативу захопила "Оболонь", але свої стовідсоткові моменти номінальні гості не використали.

"Арсенал" вийшов на 5-те місце в турнірній таблиці.