Шахи. Крамник не здається (відео)

Спорт 28 жовтня, 2008, 10:50 270
Росіянин Володимир Крамник переміг индійця Вішванатана Ананда в десятій партії матчу на першість світу з шахів.

Про 10-у партію матчу за світову шахову корону - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Вішванатан Ананд, який у 10-й партії за титул чемпіона світу з шахів грав чорними, визнав свою поразку на 29-у ходу. Таким чином, Володимиру Крамнику вдалося скоротити відставання від суперника. Після 10 партій Ананд виграє з рахунком 6:4. Від перемоги в матчі індійця як і раніше відділяє пів-очка.

У тому випадку, якщо хоча б в одній з двох партій, що залишилися, Ананд не програє, він збереже титул чемпіона світу з шахів. Якщо Крамнику вдасться здобути дві перемоги, доля матчу вирішиться на тай-брейку (чотири партії у швидкі шахи).

11-а партія матчу Крамник - Ананд, який проходить в німецькому Бонні, відбудеться в середу, 29 жовтня. Крамник в цій партії гратиме чорними фігурами.