"Шахтар" - "Барселона" - 0:1. Донецьк попрощався з єврокубками Спорт 12 квітня, 23:32
1:6 - такий підсумок протистояння "Шахтаря і "Барселони" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

У Донецьку завершено матч між "Шахтарем" і каталонською "Барселоною" . Іспанці перемогли "гірників" з рахунком 1:0 завдяки голу Лео Мессі.

Нагадаємо, що у першому матчі "Барселона" перемогла "Шахтар" з рахунком 5:1.

У півфіналі Ліги чемпіонів "Барселона" зіграє з одвічним суперником - мадридським "Реалом".

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Матч-відповідь

Донецьк. "Донбас-Арена". 51579 глядачів
Головний арбітр: Флоріан Майєр (Німеччина)

ШАХТАР - БАРСЕЛОНА - 0:1

Шахтар: 30.П'ятов, 3.Хюбшман (7.Фернандіньо, 75), 8.Жадсон, 9.Луїс Адріано (99.Морено, 66), 10.Вілліан, 13.Шевчук, 14.Кобін, 20.Дуглас Коста (11.Едуардо, 58), 22.Мхитарян, 32.Іщенко, 44.Ракицький

Запасні: 12.Худжамов, 19.Гай, 29.Тейшейра, 38.Кривцов

Барселона: 1.Вальдес, 2.Даніель Алвес, 3.Піке (18.Міліто, 70), 6.Хаві (17.Педро Родрігес, 65), 7.Вілья (11.Хеффрен, 75), 10.Мессі, 14.Маскерано, 15.Кейта, 16.Бускетс, 20.Афеллай, 21.Адріано

Володіння м'ячем: 38% (42%) - 62% (58%)
Дистанція (м): 110742 (56033) - 109706 (56328)

90+3 хв: у заключні хвилини гри іспанці контролювали м'яч, не дозволивши господарям зрівняти рахунок

У Манчестері рахунок 2:1 на користь "МЮ". На 77-й хвилині Дрогба зрівняв рахунок і відраху пак Джи Сун знову вивів "червоних дияволів" уперед

83 хв: Мхітарян справа ідеально прострілив на Морено. Болівієць з кількох метрів не влучає у порожні ворота

81 хв: Максерано збив Вілліана на лінії штрафного, але Майєр не фіксує порушення правил

78 хв: Едуардо у штрафному майданчику "Барси" обігрався з Мхітаряном і намагався завдати удару. Однак м'яч вибив Міліто. Тим не менше, суддя показав, що треба бити від воріт. Для чого стоїть помічнник арбітра за воротами, не зрозуміло

75 хв: Жадсон подав кутовий в руки Вальдесу

74 хв: Едуардо віддав прекрасний пас на Мхітаряна. Генріх завжає сильного удару і Вальдес рукою переводить м'яч на кутовий

71 хв: Міліто щойно вийшов на поле і відразу порушив правила проти Едуардо

64 хв: швидка атака донеччан завершилась ударом Мхітаряна після якого м'яч від захисника полетів на кутовий. Після розіграшу кутового Кобін небезпечно прострілював справа, але каталонці з трудом винесли м'яч подалі від воріт

62 хв: Афеллай проходить по лівому флангу і прострілює на Вілью. Нападник у боротьбі з Шевчуком б'є неточно

60 хв: Іщенко в центрі поля притримав за футболку Мессі, за що отримав попередження

58 хв: Мессі віддав прекрасну передачу на Афеллая. Ібрагім з 15-ти метрів б'є обвідним ударом і П'ятов, витягнувшись в струнку, відбив м'яч. Даніель Алвес зіграв на добиванні, але не поцілив у порожні ворота з 20-ти метрів

57 хв: Кобін з правого флангу прострілив на дальню стійку. Б'є Ракицький. Захисники блокують. Хюбшман підхопив і завдав ще один удар і м'яч від захисника пішов на кутовий

56 хв: Мхітарян в центрі поля сфолив проти Бускетса, отримавши попередження

49 хв: Вілліан дійшов майже до лицьової лінії і прострілив у воротарський майданчик. Однак Адріано та Кості не вдалося добити м'яч у сітку

48 хв: гравці "Барси" хвилину перепасовувалися на своїй половині поля, після чого пішли у атаку і втратили м'яч

46 хв: розпочався другий тайм

Поки що прогноз восьминога Павлика не справджується.

Зазначу, що у паралельному матчі "Манчестер Юнайтед" перемагає "Челсі" з рахунком 1:0. "Аристократам" треба забивати вже два м'ячі.

Дистанція (м): 56033 - 56328

45+1 хв: донеччани розіграли кутовий, після чого арбітр відправив команди на перерву

45 хв: штрафний заробили донеччани. До воріт 25 метрів. Після удару Жадсона м'яч летить у самісіньку дев'ятку, але Вальдес зумів у неймовірному стрибку відбити сферу на кутовий

Шахтар - Барселона. Донецьк_2
AFP
43 хв: Алвес з правого флангу віддає передачу на Мессі. Лео, оточений чотирма захисниками, примудряється пробити у правий кут - 0:1

42 хв: потужний удар Афеллая і П'ятов ловить м'яч

35 хв: Хаві подає кутовий. Захисник виніс м'яч, але вийшла скидка під удар Мессі. Лео стріляє сходу - вище воріт

31 хв: захисники прогавили Мессі. Лео намагався перекинути м'яч через П'ятова, але воротар "Шахтаря" розгадав задум найкращого гравця світу

30 хв: Адріано з гострого кута розстрілював П'ятова і нашого воротаря виручив Ракицький, вибивши м'яч з порожніх воріт

28 хв: Кейта б'є з-за меж штрафного майданчика. М'яч летить вище воріт

23 хв: Кобін навісив у штрафний майданчик на Жадсона. Бразилець б'є в дотик. М'яч летить у руки Вальдесу

17 хв: після швидкої атаки "Шахтаря" Мхітарян пробиває з 20-ти метрів. М'яч летить поруч зі стійкою

16 хв: перший кутовий біля воріт "Шахтаря". Після розіграшу пішов навіс у штрафний майданчик. Кейта виграв повітря і скинув м'яч під удар Мессі, але П'ятов випередив аргентинця

13 хв: Дуглас Коста справа віддав класну передачу під удар Жадсону. На жаль бразилець пробив в руки Вальдесу

9 хв: Вілліан розіграв кутовий з Шевчуком і подав у штрафний майданчик. Подав невдало

Адріано продовжує транжирити небезпечні моменти.

8 хв: Жадсон прекрасною передачею вивів Луїса Адріано на побачення з Вальдесом. Воротар парирував удар нападника, а другу спробу Адріано заблокував захисник

6 хв: непогана атака "Шахтаря" три в два. Хюбшман віддав передачу на Вілліана. Бразилець намагався переадресувати на Адріано, але програв боротьбу Піке

4 хв: непогана атака гірників лівим флангом. Шевчув прострілює і захисник на мить випереджає Адріано

Відзначу, що Гвардіола виставив основний склад! Хоча до матчу провідні іспанські ЗМІ писали, що "Барса" зіграє у Донецьку резервом. Адже у неділю "Барса" грає у чемпіонаті проти "Реала"

1 хв: "гірники" розпочали гру з центру поля

Восьминіг Павлик передбачив перемогу "Шахтаря" над "Барселоною"

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Адріан Радченко
Спорт 12 квітня, 2011, 23:32 8566 6