"Шахтар" декласував "Рому" у Лізі чемпіонів (відео) Спорт 9 березня, 00:38
На "Донбас-Арені" підопічні Мірчі Луческу забили у ворота римлян три "сухих" м'ячі.

Донецький "Шахтар" впевнено переміг італійську "Рому" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Маючи перевагу після першої зустрічі (3:2), підопічні Мірчі Луческу прекрасно відіграли домашній матч, забивши у ворота римлян три "сухих" м'ячі.

На 19-й хвилині Вілліан дуже небезпечно прострілив з лівого флангу і м'яч рикошетом від стійки влетів у сітку. М'яч записано на рахунок Хюбшмана, оскільки міліметровий дотик чеха дезорієнтував воротаря "Роми".

На 28-й хвилині Мхітарян у штрафному майданчику руками прихопив суперника за футболку. Уебб призначив 11-метровий. Боррієлло відверто невдало пробив пенальті і П'ятов впорався з його ударом.

На 59-й хвилині Вілліан розкішним ударом з кута штрафного майданчика зняв павутину з "дев'ятки" воріт Доні.

Жирну крапку у протистоянні "Шахтаря" і "Роми" поставив Едуардо на 89-й хвилині. Хорват обікрав захисника і відправив м'яч у сітку.

Відзначу, що футболісти "Роми" запам'ятались лише грубими діями. Так у компенсований до першого тайму час Де Россі кулаком в'їхав в обличчя Срні, однак ані арбітр, ані його помічники не побачили цей удар.

Рахунок двоматчевого протистояння - 6:2 - засвідчує про тотальну перевагу "гірників" над "вовками".

Суперника по чвертьфіналу "Шахтар" дізнається 18 березня.