"Шахтар" - "Динамо" - 2:0. Впевнена перемога "гірників"

"Шахтар" - "Динамо" - 2:0
Спорт 3 жовтня, 2010, 20:59 3484 15
Хронологія матчу 12-го туру Прем'єр-ліги між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо".

У центральному матчі 12-го туру Прем'єр-ліги зустрічались донецький "Шахтар" і київське "Динамо".

До всеукраїнського дербі команди підійшли сусідами по турнірній таблиці. У "гірників" 28 очок, а у динамівців - 26. Після матчу різниця збільщилась до п'яти очок.

Зазначимо, що напередодні у "Динамо" відбулись зміни. Головний тренер Валерій Газзаєв пішов у відставку, а до матчу в Донецьку команду підготував Олег Лужний.

"Шахтар" виграв у "Динамо" вже шість останніх матчів у Донецьку.

Прем'єр-ліга. 12 тур

Донецьк. "Донбас-Арена". 50 390 глядачів (аншлаг)
Головний арбітр: Андрій Шандор (Львів)

ШАХТАР - ДИНАМО - 2:0

Шахтар: 30.П'ятов, 33.Срна(к), 5.Кучер, 44.Ракицький, 26.Рац, 22.Мхітарян, 15.Степаненко, 8.Жадсон (11.Едуардо, 60), 20.Коста (29.Тейшейра, 45+2), 10.Вілліан (90.Віценець, 90), 9.Луїс Адріано

Запасні: 12.Худжамов, 32.Іщенко, 3.Хюбшман, 99.Морено

Динамо: 71.Бойко, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 7.Шевченко(к), 9.Ярмоленко (77.Гільєрме, 85), 17.Михалик, 20.Гусєв (10.Мілевський, 58), 23.Єременко, 30.Ель Каддурі, 37.Юссуф, 49.Зозуля

Запасні: 74.Кичак, 19.Гармаш, 26.Несмачний, 36.Нінкович, 44.Алмейда

1:0 Луїс Адріано, 64
2:0 Алекс Тейшейра, 90+2

Попередження: Роман Єременко, 26; Роман Зозуля, 29; Даріо Срна, 56; Огнен Вукоєвич, 56; Андрій Шевченко, 60; Бадр Ель-Каддурі, 72; Ярослав Ракицький, 78; Разван Рац, 90+4

Вилучення: Бадр Ель Каддурі, 89

90+5 хв: впевнена перемога "Шахтаря"!!!

90+2 хв: Едуардо віддав прекрасну передачу в штрафний майданчик на Алекса Тейшейру і той пробив повз Бойка - 2:0

89 хв: "Динамо" дограватиме матч удесятьох. Каддурі збиває Срну і бачить перед собою другу жовту картку

83 хв: Шевченко намагався самотужки прорватися через оборону суперника, але Ракицький вибив м'яча з-під ноги форварда

78 хв: після зіткнення з Зозулею на газоні опинився Срна. Андрій Шандор зупинив футболістів, які вже були готові до бійки

77 хв: Мхітарян б'є з 15-ти метрів. Бойко відбиває м'яч

76 хв: Вілліан прекрасним пасом вивів Луїса Адріано на побачення з Бойком. Голкіпер "Динамо" вчасно вийшов з воріт і відбив удар нападника

72 хв: Каддурі фолом проти Тейшейри зірвав перспективну атаку "Шахтаря"

71 хв: Тейшейра прорвався крізь двох захисників і сильно пробив з лінії штрафного майданчика. М'яч просвистів над поперечиною

69 хв: Едуардо міг вийти сам-на-сам з Бойком, але невдало обробив м'яч

68 хв: запекла боротьба у штрафному майданчику гостей. Захисники не дають пробити спочатку Шевченку, а потім Зозулі

66 хв: штрафний удар у гірників біля воріт "Динамо". Виконує Даріо Срна. Хорват намагався влучити у дев'ятку, але м'яч пролетів над поперечиною

64 хв: Ракицький б'є з-за меж штрафного майданчика. Рикошет від динамівця. Адріано виграв позиційну боротьбу у захисників і в дотик елегантно перекинув Бойка - 1:0

61 хв: Луческу кинув у бій хорватського нападника Едуардо

60 хв: Шева в центрі поля збив Вілліана і побачив перед собою жовте світло

58 хв: на поле замість Олега Гусєва вийшов Артем Мілевський

56 хв: у центрі поля Вукоєвич не за правилами зупинив співвітчизника Срну. Даріо почав сперечатись з арбітром і отримав попередження за розмови. Гірчичник отримав і Вукоєвич

55 хв: у перші десять хвилин другого тайму "Шахтар" володіє перевагою

52 хв: Срна зі штрафного з 25-ти метрів направив м'яч у дев'ятку, але Бойко відбив на кутовий

51 хв: в центрі поля Зозуля, у якого уже є "гірчичник", грубо врізав в ногу Мхітаряну. Арбітр обмежився лише усним попередженням

48 хв: миттєва відповідь "Шахтаря". Рац класно віддав пас на Адріано, але бразильця випередив захисник

47 хв: Гусєв втік від Раца, увірвався в штрафний майданчик і прострілив вздовж лінії воріт. Зозулі не вистачило кілька сантиметрів, щоб дотягнутись до м'яча

45+4 хв: перерва

45+2 хв: після передачі Алекса Тейшейри Мхітарян наніс удар з 20-ти метрів. М'яч рмикошетом від динамівця полетів на кутовий

43 хв: в ігровому епізоді травму отримав півзахисник "Шахтаря" Дуглас Коста. Гравця вивезли с поля на електромобілі

29 хв: Зозуля перед штрафним майданчиком збив Срну і гірники отримали право на небезпечний штрафний. Коста пробив і потрапив у стінку

28 хв: Каддурі подає з флангу у воротарський майданчик і Гусєв у боротьбі з Ракицьким наносить удар головою. М'яч летить значно вище воріт

26 хв: Єременко грубо зіграв у ногу ракицькому, за що й отримав попередження

25 хв: на полі точиться запекла боротьба. Поки без небезпечних моментів

18 хв: Ярмоленко обіграв Мїхітаряна і віддав передачу на Єременка. Роман з 20-ти метрів пробив сходу в руки П'ятову

15 хв: Ярмоленко отримав передачу з глибини поля, стягнув на себе трьох захисників і віддав передачу на Шевченка. Андрій пробив зльоту. М'яч полетів вище воріт

14 хв: Зозуля "пірнув" у карному майданчику після зіткнення з Кучером, але арбітр не звернув уваги на падіння динамівця

13 хв: після стартових "вибухових" хвилин команди зменшили темп гри

4 хв: небезпечний штрафний біля воріт "Динамо". Подача у воротарський майданчик і Бойко вибиває м'яч за межі штрафного майданчика

2 хв: динамівці заробили перший кутовий. Подав Єременко і захисники винесли м'яч у сторону

Луческу: відставка Газзаєва - це позитивний момент для "Динамо"