"Шахтар" - "Динамо" - 2:1. Хроноголія матчу

"Шахтар" їде в Стамбул
Спорт 7 травня, 2009, 21:25 6318 13
Донецький "Шахтар" виграв битву грандів українського футболу і вийшов у фінал останнього розіграшу Кубка УЄФА.

КУБОК УЄФА. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

Донецьк. РСК "Олімпійський"

Арбітр: Олегаріу Бенкеренса
Асистенти: Жозе Кардінал, Бертіну Кунья Міранда (всі - Португалія)

ШАХТАР 2 - 1 ДИНАМО

Шахтар: 30.Пятов - 33.Срна, 32.Іщенко, 27.Чигринський, 26.Рац - 19.Гай, 3.Хюбшман - 8.Жадсон, 7.Фернандіньйо, 11.Ілсіньйо - 17.Луїс Адріано

Динамо: 31.Богуш - 3.Бетао, 6.Сабліч, 37.Юссуф, 30.Ель Каддурі, 11.Єрьоменко, 5.Вукоєвич, 36.Нінкович, 8.Алієв - 10.Бангура, 25.Мілевський

В дужках статистика після першого тайму

ДОНЕЦЬКИЙ ШАХТАР ВИЙШОВ В ФІНАЛ КУБКА УЄФА, ДЕ ЙОГО СУПЕРНИКОМ БУДЕ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПАРИ ГАМБУРГ - ВЕРДЕР

90+4 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90+3 хв: Гладкий сфолив на власній половині. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Олександр Гладкий
90+3 хв:
йде заключна хвилина матчу
90+2 хв: заміна у складі "Шахтаря": замість Ілсіньйо на поле вийшов Маріуш Левандовськи
89 хв: б'є Алієв з-за меж карного майданчика. Пятов перевів на кутовий
88 хв: ГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!
Ілсіньйоооооооооооооооооооооооооооооо

Вілліан довго думав куди віддати пас. На правому фланзі відкився Ілсіньйо. Пас в його напрямку. Ілсіньйо прийняв м'яч, увірвався в штрафний, обіграв Бетао і точно пробив повз Богуша!

85 хв: Ілсіньйо майстерним пасом вивів Гладкого один на один. Форвард пробивав в дотик повз Бошуга, однак не влучив в рамку
82 хв: на поле прорвався вболывальник. Команди перепочили кілька хвилин
75 хв: Іщенко збив Мілевського на підступах до штрафного. Біля м'яча Алієв. Удар і сфера летить вище воріт
75 хв: перша заміна у складі "Динамо": замість Романа Єрьоменка вийшов Карлос Корреа
73 хв: Фернандіньйо навісив зправа на ліву стійку. Богуш спочатку піймав м'яч, але відразу випустив. Ілсіньйо несильно б'є у напрямку пустих воріт, але Сабліч не дає шкіряному перетнути лінію воріт
72 хв: Єрьоменко приймає м'яч від Мілевського на правому фланзі, зміщуються до воріт і пробиває з 20-ти метрів. Неточно
70 хв: подвійну заміну проводить Мірча Луческу: замість Олексія Гая вийшов Вілліан. Замість Луїса Адріано вийшов Олександр Гладкий

Хюбшман пропустить наступну гру гірників у єврокубках. А буде це фінал, чи уже гра в наступному сезоні, дізнаємося трохи пізніше.

68 хв: на правому фланзі Хюбшман рукою притримав Мілевського. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Томаш Хюбшман
65 хв: Срну збили на правому фланзі біля штрафного майданчика. Штрафний удар. Подає Срна. Другий поверх виграють динамівці
64 хв: Ілсіньйо справа вивів на удар Жадсона. Бразилець вистрілив з восьми метрів і влучив в Богуша, який вискочив з воріт
63 хв: Жадсон скинув м'яч під удар Ххюбшману. Чех вистрілив сходу. Набагато вище воріт
60 хв: кутовий біля воріт гостей. Подача у воротарську, Богуш не дотягується до м'яча, однак гірники не зуміли пробити

Достатньо повільно діють гірники в атаці. Багато передач на своїй половині поля

56 хв: кутовий біля воріт "гірників". Перший між іншим. Подача у воротарський. Пятов не дістав м'яч. Сабліч намагався переправити м'яч у ворота, але його удару забракло влучності
52 хв: Гай віддав класну передачу на вихід форвардам "гірників", однак Богуш вчасно вибіг  воріт і першим опинився на м'ячі
51 хв: Жадсон м'яко накинув на Фернандіньйо. Удар зльоту блокує захисник

За цього рахунку командам "світить" додатковий час і серія пенальті

47 хв: ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!
Бангураааааааааааааааааааааа

Мілевський вивів Бангуру один на один і форвард майстерно перекинув м'яч через голкіпера

46 хв:
другий тайм команди розпочали без замін. З центру поля почитають "гірники"

Володіння м'ячем - 50% : 50%

45+3 хв: перерва
45+2 хв: Жадсон з Фернандіньйо закрутили карусель біля воріт "Динамо", однак у автора першого голу удар не получився

Якщо у фінал вийде "Динамо", то гру точно пропустять Алієв і Вукоєвич. У обох перебір "гірчичників"

45+1 хв: Вукоєвич грубо фолить в центрі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Огнен Вукоєвич
45 хв: арбітр компенсував до першого тайму 3 хвилини
43 хв: команди діють дуже грубо. В центрі поля Ілсіньйо грубо в'їхав в обличчя Ель Каддурі. Карточки немає, оскільки це був ігровий епізод

Пристрасті в грі просто зашкалюють. Про fair play говорити не приходиться. У випадках коли на газоні опинились спочатку Мілевський, а згодом Срна, суперник і не думав вибивати м'яч в аут

41 хв: Алієва збили на підступах до штрафного. Б'є Алієв і влучає в "стінку"
36 хв: Алієв хотів напасти на четвертого арбітра, але Юрій Сьомін втихомирив гравця. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Олександ Алієв (неспортивна поведінка, розмови з арбітром), Ісмаель Бангура (розмови з арбітром)
35 хв: штрафний удар в напрямку воріт Пятова. До воріт 35 метрів. Алієв пробиває і Вукоєвич добиває. Однак боковий арбітр підіймає прапор - офсайд
31 хв: в центрі поля зіштовхнулися Алієв і Срна. Обидва гравці отримали болісні забої. За Алієвим виїхав електромобіль. Срна підіймається на ноги самотужки
30 хв: кутовий біля воріт "Динамо". Подача в центр штрафного, де Сабліч переграв Чигринського
28 хв: Нінкович з лівого флангу вирізав на голову Бангура, але Пятов вдало зіграв на виході і перехопив м'яч
26 хв: Іщенко збив Мілевського на підступах до штрафного майданчика. Штрафний удар. Б'є Алієв. Неточно. Півзахисник намагався закрутити м'яч в дальню "дев'ятку", але удару забракло влучності
24 хв: кутовий біля воріт "Динамо". Срна гостро подав у воротарський. Богуш впевнено зіграв на виході і вибив м'яч
23 хв: Ель Каддурі порушив правила проти суперника на лівому фланзі оборони, починає сперечатися з арбітром і отримує попередження. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Бадр Ель Каддурі

16 хв: ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!
Жадсоооооооооооооонннннннннннннн

Фернандіньо поборовся за м'яч, який відскочив до лінії штрафного, де Жадсон з ходу пробиває, м'яч влітає в ліву "дев'ятку"!

10 хв: Срна кинув м'яч з аута в штрафний майданчик. Адріано скинув м'яч Жадсону на лінію штрафного і Жадсон сходу пробив. Вище воріт
10 хв: гірники возили киян на правому фланзі. Фернандіньйо відпасував в штрафний на Луїса Адріано, але захисник випередив бразильця
6 хв: Бангура прийняв м'яч перед штрафним майданчиком, пройшов кілька метрів і пробив у дальній кут. М'яч пройшов поруч з дальньою штангою

З перших хвилин команди грають дуже обережно

1 хв: з центру поля гру почали футболісти "Динамо" і проводять першу атаку

Тимощук: буду вболівати за "Шахтар"

Букмекери впевнені в перемозі "Шахтаря" над "Динамо"

Рінат Ахметов: дітей на "Динамо" не буде. Вони в Лондоні

Чигринський: мститися Мілевському не будемо