"Шахтар" двічі за два дні обіграв австрійців (відео)

Селезньов забив у першому ж матчі після повернення в "Шахтар"© shakhtar.com
Спорт 27 червня, 2011, 23:02 1776
"Гірники" продовжують переможну серію на австрійських зборах. Підопічні Луческу обіграли "Ваккер" і "Аустрію".

Донецький "Шахтар" здобув чергові перемоги на тренувальному зборі в Австрії. У суботу гірники з рахунком 2:0 обіграли "Ваккер", а в неділю в рамках міжнародного турніру Salzburger Land Cup здобули перемогу над "Аустрією" - 3:1.

У матчі з "Ваккером" відзначилися Євген Селезньов і Дуглас Коста. Женя забив свій перший гол після повернення в "Шахтар".

У недільній зустрічі голи за "гірників" забили Генріх Мхітарян, Луїс Адріано і Даріо Срна. Мхітарян відзначився після пасу Алекса Тейшейри. Адріано вдало підставив ногу після прострільної передачі Дугласа Кости. А Срна майстерно виконав штрафний удар наприкінці матчу.

Попереду у "гірників" матч з ізраїльським "Маккабі".

А вже у середу, 5-го липня, у Полтаві відбудеться матч за Суперкубок України, в якому суперником "Шахтаря" буде "Динамо".

ВАККЕР (Інсбрук, Австрія) - ШАХТАР (Донецьк, Україна) - 0:2

Ваккер: Сафар (Еггер, 46), Беа Яурегі, Абрахам (к) (Гілевіч, 87), Даковіч, Хаузер, Буржич (Фрешл, 75), Меріно (Бергманн, 58), Шредер (Хінтерсер, 75), Кофлер (Хафнер, 82), Вернітзніг (Кефлер, 46), Леффлер (Хардінг, 58)

Шахтар (1 тайм): Рибка, Срна (к), Чижов, Іщенко, Рац, Фернандіньо, Ємельянов, Коста, Дентіньйо, Тейшейра, Селезньов

(2 тайм): Худжамов, Гай, Хюбшман, Кучер, Чижов (Ємельянов, 66), Адріано, Шевчук, Кобін, Вілліан, Мхітарян

0:1 Євген Селезньов, 18
0:2 Дуглас Коста, 32

На 39-й хвилині Шредер не реалізував пенальті (Рибка)

Попередження: Рац (39), Беа Яурегі (81), Хюбшман (88)