ЛІГА ЄВРОПИ. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

Шахтар: 30.Пятов, 3.Хюбшман (23.Кравченко, 46), 5.Кучер, 7.Фернандіньо, 8.Жадсон, 11.Ілсіньо, 17.Адріано (21.Гладкий, 76), 22.Вілліан (20.Коста, 53), 26.Рац, 33.Срна (к), 44. Ракицький
Запасні: 60.Тетенко, 18.Левандовскі, 19.Гай, 32.Іщенко

Фулхем: 1.Шварцер, 2. Келлі, 5.Хангеланн, 6.Бейрд, 11.Гера, 13.Мерфі (к), 16.Дафф, 18.А.Хьюз, 20.Етуху, 25.Замора (35.Ельм, 72), 29.Девіс (17.Ріісе, 89)
Запасні: 10.Невланн, 19.Цубербюллер, 26.Смоллінг, 27.Грінінг, 44.Марш-Браун

0:1 Брене Ханлеганн, 34
1:1 Жадсон Родрігес, 69

ШАХТАР ЗАВЕРШИВ БОРОТЬБУ У ЄВРОКУБКАХ 2009/2010

90+4 хв: вилучення отримав Данні Мерфі за грубу гру

90+3 хв: Ілсіньо грубо збив Даффа і отримав попередження

90 хв: арбітр компенсував чотири хвилини

90 хв: Гера втік один на один і не влучив у ворота

84 хв: в карному майданчику гостей Ілсіньо відкотив під удар Жадсону. Після удару останнього м'яч від руки захисника покинув межі поля. Однак арбітр показав лише на кутовий

82 хв: потужний удар з-за меж карного майданчика наніс Ракицький. М'яч пройшов поруч з дев'яткою

77 хв: Золтан Гера отримав попередження за грубий фол на Фернандіньо в центрі поля

69 хв: Дуглас Коста красиво обіграв свого суперника на правому фланзі атаки і точно низом прострілив в центр на лінію воротарського, де Жадсон ударом в дотик відправив м'яч повз Шварцера в сітку воріт - 1:1

65 хв: численні кутові не приносять "гірникам" користі. Другий поверх повністю виграють англійці. Не вистачає донеччанам потужного форварда

54 хв: у другому таймі донеччанам поки не вдається пройти масовану оборону гостей

Статистика першого тайму

Удари по воротах: 14 - 2
Фоли: 4 - 8
Кутові: 11 - 0

34 хв: Дафф подав штрафний з правого флангу і височенний Хангеланн переграв у повітрі захисників і головою відправив м'яч у ворота - 0:1

27 хв: з-за меж карного майданчика пробив Рац. Шварцер перевів на кутовий

26 хв: після подачі з кутового Ракицький віддав передачу на Вілліана, а той бив з 12-ти метрів у ближній кут. На жаль, не влучив

19 хв: Вілліан віддав прекрасний пас в карний майданчик на Хюбшмана, однак чех розгубився і забув нанести точний удар

14 хв: Фернандіньйо наважився на дальній удар. Шварцер відбив перед собою, але добити було нікому

3 хв: Вілліан наніс прекрасний удар з 25-метрів і Шварцер врятував гостей, вигятнувши м'яч з під-поперечини