"Шахтар" і "Динамо" забили по три м'ячі

"Шахтар" - "Динамо" Мінськ - 3:3© shakhtar.com
Спорт 23 лютого, 2011, 09:21 2195 1
Футболісти донецького "Шахтаря" зіграли у результативну нічию з мінським "Динамо".

Донецький "Шахтар" провів перший товариський матч на зборі в турецькій Анталії. "Гірники" зіграли у результативну нічию з мінським "Динамо".

Донеччани двічі були в ролі наздоганяючих і одлного разу повели в рахунку. Однак у підсумку, гра завершилась з драматичним рахунком 3:3.

Цікаво, у другому таймі команди забили чотири м'ячі за сім хвилин.

У складі "Шахтаря" відзначились бразильські легіонери Алекс Тейшейра, Луїс Адріано і Дуглас Коста. А капітан "гірників" Даріо Срна забив гол у власні ворота.

Анталія. "Мардан". 50 глядачів
Арбітр: Павло Салій (Казахстан)

"Шахтар" (Донецьк, Україна) – "Динамо" (Мінськ, Білорусь) – 3:3

Шахтар (1 тайм): Тетенко, Срна (к), Кривцов, Ракицький, Шевчук, Гай, Степаненко, Тейшейра, Едуардо, Вілліан, Морено

(2 тайм): П'ятов, Кобін, Іщенко, Чижов, Рац, Хюбшман, Мхітарян, Коста, Жадсон, Віценець, Адріано

0:1 Даріо Срна, 14 - автогол
1:1 Алекс Тейшейра, 24
1:2 Іванов, 69
2:2 Луїс Адріано, 73
3:2 Дуглас Коста, 75
3:3 Фурлан, 76 пенальті

Попередження: Зебелян (5), Едуардо (16), Срна (19), Монтаруп (27), Рац (66), Кобін (76), Мхітарян (82)