"Шахтар" і "Динамо" здобули чергові перемоги в Прем'єр-лізі

"Шахтар" залишився на першому місці© shakhtar.com
Спорт 1 травня, 2010, 21:10 2454 8
"Шахтар" та "Динамо" виграли свої матчі 28-го туру Прем'єр-ліги. Попереду - всеукраїнське дербі у Донецьку.

Київське "Динамо" та донецький "Шахтар" виграли свої матчі у 28-му турі Прем'єр-ліги напередодні їх очної дуелі у чемпіонаті.

Динамівці з рахунком 2:0 перемогли ужгородське "Закарпаття".  Кияни відкрили рахунок на 12-й хвилині. Артем Мілевський реалізував пенальті.

На 38-й хвилині "Динамо" залишилось у меншості. За фол останньої надії був вилучений з поля Леандро Алмейда. Однак футболісти "Закарпаття" не скористались чисельною більшістю.

А на початку другого тайму Даніло Сілва встановив остаточний рахунок матчу,

"Шахтар" переміг у Запоріжжі місцевий "Металург". У середині першого тайму рахунок відкрив Ілсіньо, а на останній хвилині матчу перевагу "гірників" подвоїв Дуглас Коста.

Відтак за два тури до фініша "Шахтар" зберіг триочкову перевагу над "Динамо".

У 29-му турі Шахтар прийматиме "Динамо" на "Донбас-Арені" і цей матч, ймовірно, буде вирішальним у боротьбі за чемпіонство.

Ващук: "Шахтар" виглядає веселіше за "Динамо"