"Шахтар" і "Зеніт" зіграли у бойову нічию у Лізі чемпіонів

"Шахтар" з двома очками залишається аутсайдером групи G і тепер "гірникам" життєво необхідно перемагати у Санкт-Петербурзі.

Донецькому "Шахтарю" не вдалося обіграти пітерський "Зеніт" у матчі третього туру Ліги чемпіонів. Чемпіони України та Росії зіграли на "Донбас-Арені" у бойову нічию з рахунком 2:2.

У першому таймі команди продемонстрували чудові швидкості з великою кількістю гольових моментів, із яких реалізували три зусиллями Вілліана, Луїса Адріано та Романа Широкова. Крім того, на десятій хвилині той же Широков не зміг переграти з 11-метрової позначки Олександра Рибку.

А у другому таймі пітерський клуб володів беззаперечною перевагою, яка, на щастя для "гірників", втілилася лише у один гол у ворота Рибки. Взагалі, колишній воротар "Динамо" був чи не найкращим на полі у складі "Шахтаря".

При цьому, за рахунку 2:1 донеччани мали один шанс біля воріт гостей, але Жадсон з восьми метрів пробив "по горобцях".

А далі міг бути зоряний час росіян. Один лише Данні мав забивати три м'ячі, але Рибка ловив усе, що летіло у ворота.

Лише у заключні хвилини донеччани пішли на штурм воріт господарів, але при цьому по воротах Малафєєва не було жодного удару.

Отже, "Шахтар" з двома очками залишається аутсайдером групи G і тепер "гірникам" життєво необхідно перемагати у Санкт-Петербурзі 1 листопада.

Ліга чемпіонів. Груповий етап

Група G. 3-й тур

Донецьк. "Донбас-Арена". 50578 глядачів
Головний арбітр: Франк де Блекере (Бельгія)

ШАХТАР (Донецьк, Україна) - ЗЕНІТ (Санкт-Петербург, Росія) - 2:2

Шахтар: 25. Рибка - 26. Рац, 27. Чигринський, 36. Чижов (5. Кучер, 73), 33. Срна (к) - 3. Хюбшман, 7. Фернандіньо - 8. Жадсон (22. Мхітарян, 67), 10. Вілліан, 20. Дуглас Коста (29. Алекс Тейшейра, 75) - 9. Луїс Адріано

Запасні: 30. П'ятов - 14. Кобін, 11. Едуардо, 17. Селезньов

Зеніт: 16. Малафєєв - 4. Крішито, 6. Ломбартс, 3. Бруну Алвеш, 14. Губочан - 20. Файзулін, 15. Широков, 27. І. Денисов (к), 18. Зирянов (25. Сємак, 90+1) - 10. Данні, 9. Бухаров (8. Лазович, 74)

Запасні: 30. Жевнов - 24. Лукович, 17. Розіна, 23. Хуcті, 34. Бистров

1:0 Вілліан, 15 (Бразильський вінгер завдає прекрасного удару у праву дев'ятку з-за меж штрафного майданчика. Малафєєв дотягується до м'яча, але від його руки той влітає у сітку) ВІДЕО

1:1 Роман Широков, 33 (Бухаров ідеально вирізав м'яч на хід Широкову. Роман прокинув м'яч повз Рибку і у боротьбі зі Срною з нульового кута відправив м'яч у сітку) ВІДЕО

2:1 Луїс Адріано, 45+1 (Донеччани забили гол "у роздягальню". Рац намагався пробити по воротах, але замість цього у нього вийшов ідеальний пас на Луїса Адріано. Бразилець першим дотиком зупинив м'яч, а другим відправив його у правий кут воріт гостей) ВІДЕО

2:2 Віктор Файзулін, 60 (Чигринський на своїй половині поля віддавав пас на Чижова, а Олександр послизнувся і м'яч перехопив Файзулін. Удар з 30-ти метрів за комірець Рибці і м'яч у сітці) ВІДЕО

На 10-й хвилині Роман Широков не реалізував пенальті (сейв Рибки) ВІДЕО

Попередження: Бруну Алвеш, 4; Олександр Чижов, 53; Доменіко Крішито, 62; Даріо Срна, 62