"Шахтар", "Металіст" і "Дніпро" здобули перемоги у спарингах

"Шахтар" забиває гол "Русенборгу"© shakhtar.com
Спорт 20 січня, 2009, 10:27 880
Вчора підопічні Мірчі Луческу в рамках підготовчого збору на Канарських островах провели спаринг-матч з норвезьким "Русенборгом".

У черговому матчі в Іспанії "Шахтар" обіграв норвезький "Русенборг" – 2:1. На 13-й хвилині після розиграшу кутового Жадсон точно прострілив на Левандовські, який відправив м'яч до сітки воріт норвежців.

"Шахтар" зусиллями Кастільо і Гая мав можливості забити другий гол, але удар мексиканця блокував захисник, а пострілу Олексія Гая не вистачило влучності.

На 33-й хвилині "Русенборгу" все ж таки вдалося відігратися: рефері призначив пенальті у ворота "Шахтаря" за грубу гру Худжамова – і Роар Странд ударом з "позначки" зрівняв рахунок.

На початку другого тайму Гладкий не використав вихід сам на сам з голкіпером норвежців, але Фернандіньо на 59-й хвилині точним ударом з пенальті, який заробив Ярослав Ракицький, вивів "Шахтар" вперед. Цей результат (2:1) залишився незмінним до кінця поєдинку.

До речі, сьогодні стало відомо, що майбутній суперник "Шахтаря" у Кубку УЄФА "Тоттенхем" зазнав кадрової втрати – захисник клубу Ледлі Кінг отримав травму м'язів стегна і вибув з гри на невизначений термін

Харківський "Металіст" та дніпропетровський "Дніпро" завершили свої перші збори в ОАЕ та Туреччині відповідно. В понеділок команди провели останні контрольні матчі.

Дніпропетровці подолали опір китайського "Шанхаю" – 3:2. Голи за українську команду забивали Калиниченко, Ротань та Назаренко. В свою чергу харків'яни, володівши весь матч ініціативою, мінімально перемогли казахстанський "Мегаспорт". У воротах суперника розписався Девич.