29. Горяїнов
5. Шелаєв
77. Ксьонз
4. Березовчук

90+5 фінальний свисток! "Металіст" вперше в сезоні зіграв у нічию і зберіг лідерство. А "Шахтар", для якого це тер перша нічия сезону, залишається на другій сходинці. Щоправда, вже завтра "гірників" можуть потіснити "Дніпро" або "Динамо"
90+4  Ο Даріо Срна - за неспортивну поведінку і фол проти суперника
90+3 дуже багато браку у футболістів
90' Арановський компенсував чотири хвилини
90'  Ο Даріо Срна - за неспортивну поведінку
89'  ЗАМІНА: Луческу міняє Адріано на Едуардо. Улюбленець Мірчі Михайловича провалив гру
85' "пожежа" у штрафному майданчику господарів після подачі корнера. Серія ударів. Врешті-решт, м'яч ловить Каніболоцький
85' гостра відповідь "Металіста". Соуза у штрафному фінтами прибрав Кравцова. Удар - від Ракицького м'яч йде на кутовий
85' Срна навісив з кутового на лінію воротарського майданчика і Кривцов виграє другий поверх і б'є - на щастя гостей, м'яч летить в руки Дішленковичу
84' після подачі кутового Едмар головою підрізав м'яч у ворота. Каніболоцький дивом відбив удар
80' Девич у штрафному віддав пас на Сосу. Той у боротьбі з Кривцовим і Срною прикрив м'яч корпусом, отримав по нозі і лікнем у спину від Кривцова. Це пенальті, друзі. Але Арановський, який стояв поруч, не свиснув
77' Соса з правого флангу накинув м'яч на лінію воротарського, а Девич, вигравши повітря у Кривцова, головою класно пробив у лівий кут
77'  ГООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ - Девич
76' чергова подача зі стандарту у штрафний майданчик донеччан і знову повітря виграли господарі
75'  ЗАМІНА: Маркевич кидає в бій Хав'єра
74' не затримується м'яч в центрі поля, але й гостроти біля воріт Каніболоцького та Дішленковича нема. Гравці роблять багато браку в атаках
71' ЗАМІНА: на поле вийшов зірковий новачок донеччан Бернард. На лаву запасних відправився Дуглас Коста
71' після розіграшу кутового і удару Едмара м'яч зустрівся з рукою Ракицького. Пенальті там не було
70' Девич отримав м'яч в штрафному, забарився з ударом і захисники вибили м'яч на кутовий
67' гострий простріл Вільягри з правого фланга на Девича - Каніболоцький перший на м'ячі
64' Вільягра увірвався в штрафний майданчик "гірників", обікрав суперника і пробив. Притиснута до корпуса рука Кривцова зупинила політ м'яча
60' ЗАМІНА: Алехандро Гомеса змінив Дієго Соуза
58' з лівого флангу Срна виконав подачу зі штрафного на лінію воротарського майданчика. Захисники не вгледіли за Степаненком і той з кількох метрів розстріляв ворота
58'  ГООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ - Степаненко
58'  ЗАМІНА: перша заміна у "гірників". Фреф вийшов замість Гречишкіна
57' Вільягра з правого флангу ідеально навісив на Сосу. Капітан пробив головою в руки Каніболоцькому
54'  Ο Тарас Степаненко - в центрі поля грубо зіграв проти Едмара
53' дальній удар Тайсона. М'яч летить поруч зі стійкою
50' Срна у боротьбі з захисником відкотив м'яч під удар Гречишкіну, а Дмитро зарядив по горобцях
48' штрафний виконали гості з лівого флангу. Подача хороша, проте знову вищі харків'яни програли повітря
46' тайм почався з атаки "Металіста", але донеччани не пустили гостей у власний штрафний майданчик
20:33 добігла кінця перерва. За кілька секунд розпочнеться другий тайм
45+3 перерва
45+1 Соса двічі подав кутовий справа. Обидва рази захисники виграли боротьбу в повітрі
44' Соса зі штрафного замість удару зробив навіс. Лиш кутовий заробили гості
43' Соса віддавав пас на Гомеса у штрафний майданчик, але га перехопленні зіграв Срна
38' Ракицький виконав гостру подачу з лівого флангу. Тайсон намагався пробити боковими ножицями, але не зміг завдати удару
35' Красноперов збив Тайсона на підступах до штрафного майданчика. До воріт близько 30 метрів. Ракицький б'є і м'яч потрапляє в руку Едмара у стінці. Арбітр цього не побачив
32' Соса з кутового подав на ближню стійку, Моледо кивком голови перевів м'яч далі, але на дальній стійці не було гравців у жовтій формі
26'  Ο Сергій Кривцов - захисник зіграв чисто в підкаті проти Девіча, але суддя угледів тут фол
25' Тейшейра опинився сам в центрі штрафного. Удар з 11-ти метрів. Дішленкович робить сейв
22' "гірники" цікаво розіграли кутовий. Замість навісу у штрафний майданчик пішов пас на Срну. Даріо в дотик пробив, але Дішленкович піймав м'яч
21'  Ο Хосе Ернесто Соса - за удар ззаду по ногах Кривцова
20' ЗАМІНА: Сергій Пшеничших вийшов замість Марсіо Азеведо. Бразилець отримав травму в одному з єдиноборств
19' Тейшейра у штрафному майданчику пройшов двох захисників, але третій вибив м'яч з-під ніг бразильця
13' Едмар класно головою проштовхнув м'яч між трьома захисниками, але Девіч випустив сферу за межі поля
10' Девіч у боротьбі з Кривцовим впав у штрафному "Шахтаря". Не без допомоги суперника, який тримав Марко за футболу. На коліна Марко став перед головним арбітром, говорячи, що було пенальті. Однак Арановський та його помічник за воротами не побачили фол
8' затишшя на футбольному полі. Придивляються один до одного суперники, вичікують нагоди "вкусити".
6' момент біля воріт Металіста! Вільягра необачно вибив м'яч прямо на ногу Тейшейри. Краснопьоров встиг нейтралфзувати загрозу. "Гірники" натякали на пенальті.
1' матч розпочався!
19:28 команди вже на полі. Хвилини до старту
13:31 у сьомому турі харків'яни перемогли "Севастополь", а донеччани програли у Дніпропетровську
13:31 "Металіст" лідирує в чемпіонаті, випереджаючи "гірників" на одне очко
13:31 гра розпочнеться о 19:30
13:31 шановні любителі футболу. Запрошуємо вас на битву лідерів чемпіонату України. На "Донбас-Арені" місцевий "Шахтар" приймає "Металіст"