Перемога дісталася "гірникам" з великими зусиллями.

У Харкові відбувся поєдинок 15 туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" - "Карпати".

Донецький клуб з великими зусиллями обіграв суперника з рахунком 2:1.

ШАХТАР – КАРПАТИ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Першими у матчі забили "гірники". На 10-й хвилині після пасу Бернарда відзначився Даріо Срна. Львів'яни відігралися на 19-й хвилині – пенальті чітко реалізував Павло Ксьонз.

Наприкінці першого тайму Срна міг забити другий гол, проте на 45+2-й хвилині не реалізував 11-метровий. Перемогу для "Шахтаря" вирвав Факундо Феррейра на 77-й хвилині після пасу всюдисущого Срни.

Завдяки цьому результату "гірники" набрали 41 очко та як і раніше лідирують у таблиці УПЛ. В цьому сезоні турніру донецький клуб ще не програвав. "Карпати" йдуть на останньому місці з 4 балами.

У наступному турі УПЛ "Шахтар" зіграє з "Дніпром", а "Карпати" зустрінуться з "Зорею".

Динамо - Сталь - 2:1. Відео матчу

Спорт 19 листопада, 19:11
Чемпіонат України 2016/17. 15 тур. Динамо - Сталь - 2:1. Відео ключових моментів і голів матчу.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.