"Шахтар" - "Олімпік" - 2:0. Гірники близькі до півфіналу

Спорт 9 квітня, 2009, 21:21 1350
Донецький "Шахтар" обіграв "Олімпік" з рахунком 2:0 і відправляється у Марсель з приємною перевагою.

КУБОК УЄФА. 1/4 фіналу. Перший матч

19:30 Донецьк. РСК "Олімпійський"
Арбітр: Фелікc Брих; асистенти: Торстен Шіффнер, Детлеф Шеппе (всі - Німеччина)

ШАХТАР 2 - 0 ОЛІМПІК

Шахтар: 30 Пятов, 3 Хюбшман, 7 Фернандіньйо, 8 Жадсон, 11 Ілсіньйо, 17 Луіс Адріано, 19 Гай, 26 Рац, 27 Чигринский, 32 Іщенко, 33 Срна
Запасні: 12 Худжамов, 5 Кучер, 10 Селезньов, 13 Шевчук, 18 Левандовські, 21 Гладкий, 22 Вілліан
Тренер: Мирча Луческу

Олімпік: 30 Манданда, 2 Чівеллі, 3 Тайво, 5 Хілтон, 7 Шейру, 8 Мірс, 10 Зенден, 11 Ньянг, 14 Коне, 19 Цана, 23 М'Бамі
Запасні: 1 Ріу, 4 Родрігес, 12 Каборе, 15 Зубар, 17 Самасса, 20 Бен-Арфа, 28 Вальбуена
Тренер: Ерік Геретс

1:0 Томаш Хюбшман, 38
2:0 Жадсон, 66

ДОНЕЦЬКИЙ ШАХТАР ЗРОБИВ ВАГОМУ ЗАЯВКУ НА ВИХІД У ПІВФІНАЛ КУБКА УЄФА

90+4 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90+3 хв: затяєна атака гірників. М'яч потрапляє до Гладкого, але йому не вдаєтьсмя влучно пробити
90+2 хв: Срну збили біля правого кутового прапорця. після розіграшу штрафного з гострого кута пробив Вілліан. Манданда відбив

Чотири хвилини компенсував арбітр до другого тайму

89 хв: останню заміну робить Луческу: Олександр Гладкий вийшов замість Луіса Адріано
84 хв: Срна пробиває. Точно в руки Манданда
84 хв: Хілтон грубо збив Луіса Адріано. До воріт метрів 35. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Хілтон
83 хв: кутовий, а згодом і штрафний удар біля воріт Пятова дивідендів гостям не принесли
82 хв: пробиває Вальбуена і м'яч від голови захисника виходить на кутовий
82 хв: Іщенко на лівому куті карного майдаанчика рукою притримав Ньянга. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Микола Іщенко (пропускає гру в Марселі)
81 хв: кутовий біля воріт гостей. Навіс і захисники винесли м'яч
81 хв: заміна у складі "Шахтаря": Вілліана замінив Маріуш Левандовські
79 хв: Вілліан виводить Адріано на ударну позицію. Форвард вривається в штрафний майданчик і б'є у ближній кут. Влучає в вискочившого з воріт Манданда
78 хв: друга заміна у складі гостей: замість Бодевейна зендена вийшов Мамаду Самасса

Після другого пропущеного м'яча гості зупинились

73 хв: Жадсон виводить Адріано один на один з Манданда! Адріано пробиває по воротах, але влучає в Манданда. Варто зазначити, що форварду заважав Тайво, який встиг легко вдарити форварда у ногу
69 хв: кутовий біля наших воріт. Спочатку рятує Пятов, згодом вибиває куди-подалі захисник
68 хв: тут же реагує Геретс, випускаючи на поле форварда: замість М'Бамі вийшов Вальбуена

66 хв: ГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!
Жадсоннннннннннннн!!!!!!!!

Атакували, атакували французи, а забив "Шахтар"!!! Вдала контратаку, яка почалася з забігу по правому флангу Адріано. Той не став віддавати пас на Cрну, а відпасував вздовж штрафного на Фернандіньо, а той вже віддав м'яч під удар Жадсону. Нікого поруч і Жадсон точним ударом відправляє м'яч у ліву "шістку"

64 хв: перша заміна у грі: замість Ілсіньйо вийшов Вілліан

Таке враження, що гості весь перший тайм відпочивали. Дуже швидко діють французи. Гірники ж виглядають дуже втомленими

57 хв: Цана наносить удар з-за меж карного майданчика. Пятов вибрав правильну позицію і ловить м'яч
56 хв: подача з кутового на ближню стійку. Б'є Цана і рятує ворота Пятов
56 хв: Коре бив метрів з 10-ти. М'яч розминувся зі стійкою. Але був рикошет від захисника, тому буде кутовий

Загалом на початку другого тайму значною перевагою володіють гості

54 хв: Гай класно навісив справа на Фернандіньйо, а ось у бразильця удар не вийшов
47 хв: Фернандіньйо чудовим пасом знайшов у карному майданчику Жадсона. несильний удар з розвороту і м'яч ловить Манданда
46 хв: гірники розпочали другий тайм і відразу ж побігли в атаку

Статистика після першого тайму:
Удари: 6 - 2
Удари в площину воріт: 4 - 2
Фоли: 7 - 10
Кутові: 3 - 2
Володіння м'ячем: 62% - 38%

45+2 хв: перерва

Фелікс Брих компенсував до першого тайму 2 звилини

43 хв: Фернандыньйо закручує з лівого флангу у ворота. Манданда ловить м'яч

38 хв: ГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!! Хюбшманнннннннннннннн!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Луіс Адріано не став бити з гострого кута, відпасував на лівий кут штрафного, звідки Фернандіньо навісив через всю штрафну. М'яч в один дотик прострілив уздовж воротарської Срна. Хюбшман б'є, Манданда відбиває, але Томаш добиває з метра в ворота - 1:0

36 хв: Ньянг втік від захисників справа. Увійшов у штрафний майданчик і пробив у дальній кут. М'яч влучив у штангу і вилетів в поле. Футбольний Бог на боці гірників

Срна в одному з ігрових епізодів отримав пошкодження і накульгує. Луческу проконує хорвату заміну, але Даріо дав зрозуміти, що може грати. Справжній капітан

31 хв: вихід французів 2 в 2. Зенден обіграв Іщенка, але виручив Пятов, кинувшись в ноги голландцю
30 хв: Хюбшман прострілює з лівого флангу. Кутовий. Подача і захисники виносять м'яч
28 хв: другий кутовий біля воріт Пятова. Після навісу Чівеллі пробив головою, але дуже неточно
26 хв: Модест М'Бомі дуже грубо зіграв проти Жадсона в центрі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Модест М'Бомі
25 хв: кутовий гості розіграли невдало
25 хв: штрафний удар у гостей. Подача в штрафну і Цана пробивав головою метрів з 10-ти. Пятов перевів на кутовий
22 хв: корнер біля воріт гостей. Навіс Срни і височенний Сівеллі в повітрі переграє Чигринського
21 хв: Рац зліва запустив "свічку" в штрафну. Жадсон прийняв м'яч, але тут же захисник вибив круглого

Статистика володіння м'ячем приголомшлива: 67 на 33 відсотки на користь "Шахтаря"

19 хв: справа в карний майданчик небезпечно навішує Гай. М'яч розминувя з головою Адріано
16 хв: Фернандіньо опинився в офсайд на лівому фланзі. Чудово зреагував в цьому епізоді боковий арбітр
9 хв: чудову можливість відкрити рахунок втратив Луіс Адріано. На підступах до штрафної Ілсіньо справа віддав в центр на форварда, Адріано прийняв м'яч, але замість сильного і влучного удару, бразилець "натворив". Слабенький удар точно в руки Манданда

У перші хвилини матчу перевага на боці гірників

1 хв: початок гри. І тут же чудова нагода у Фернандіньйо. Навіс з правого флангу і бразилець б'є з 10-ти метрів. на його удар реагує голкіпер