"Шахтар" переміг "Арсенал" у Лізі чемпіонів Спорт 4 листопада, 00:07
"Гірники" реабілітувалися за лондонську поразку 1:5, обігравши англійців на "Донбас-Арені" з рахунком 2:1.

Донецький "Шахтар" здобув вольову перемогу над лондонським "Арсеналом" у четвертому туру групового турніру Ліги чемпіонів.

"Гірники" реабілітувалися за лондонську поразку 1:5, обігравши "канонірів" з рахунком 2:1.

Англійці відкрили рахунок на 10-й хвилині. Тео Уолкотт втік від захисників і виграв дуель у П'ятова.

Однак ще у першому таймі донеччани створили багато гольових моментів, два з яких завершились взяттям воріт. На 28-й хвилині після подачі Жадсона зі штрафного ударом головою м'яч забив Дмитро Чигринський. А на останній хвилині тайму після класної передачі Срни Едуардо ударом в дотик забив другий гол у ворота гостей.

У другому таймі донеччани володіли перевагою і не реалізувал кілька 100-відсоткових нагод. Щоправда, і англійці мали можливості, щоб поїхати з Донецька з одним очком.

Зазначимо, що після чотирьох турів "Арсенал" очолює групу Н, маючи в активі 9 очок. Стільки ж у "Шахтаря". "Спортинг Брага" має шість очок, а "Партизан" - 0. У п'ятому турі "Шахтар" зіграє у Бєлграді, де зможе оформити путівку в 1/8 фіналу турніру.

Цікаво, що "Арсенал" програв четвертий з п'яти матчів на українській землі - по два рази "Динамо" і "Шахтарю".