"Шахтар" переміг "Динамо" у чемпіонаті України

Луїс Адріано відкрив рахунок у грі© shakhtar.com
Спорт 3 жовтня, 2010, 21:30 3440 13
"Шахтар" впевнено переміг "Динамо", відірвавшись від киян у турнірній таблиці на п'ять очок.

У центральному матчі 12-го туру чемпіонату України донецький "Шахтар" з рахунком 2:0 переміг київське "Динамо".

Це був справжній бій лідерів українського футболу, перемогу в якому здобула більш сильна на сьогодні команда.

У першому таймі територіальною перевагою володіли господарі, але небезпечнішими були атаки "Динамо".

У другому таймі "гірники" з перших хвилин почали почали створювати небезпеку біля воріт Бойка і реалізували свою перевагу на 64-й хвилині. Ракицький пробив з-за меж штрафного майданчика. Рикошет від динамівця. Адріано виграв позиційну боротьбу у захисників і в дотик елегантно перекинув Бойка.

Динамівці створили кілька моментів, щоб забити гол у відповідь, але ударам киян не вистачало точності. В той же час, "гірники" постійно тероризували оборону гостей.

На 89-й хвилині динамівці залишились у меншості. Друге попередження отримав Бадр Ель Каддурі. А ще через три хвилини господарі забили другий гол. Після класної передачі Едуардо м'яч забив Алекс Тейшейра.

У турнірній таблиці "Шахтар" відірвався від "Динамо" на п'ять очок.