"Шахтар" переміг і включився в боротьбу за "золото"

Срна приніс гірникам перемогу© ФК "Шахтар"
Спорт 23 березня, 2009, 10:22 1336 3
Донецький "Шахтар" з мінімальним рахунком переграв полтавську "Ворсклу". Єдиний гол у матчі забив Даріо Срна.

Донецьк. РСК "Олімпійський"
Арбітр: Ігор Іщенко (Київ)

"Шахтар" - "Ворскла" - 1:0 (0:0)

"Шахтар": Пятов, Чигринський, Чижов, Рац, Срна, Хюбшман, Гай, Вілліан, Ілсіньо (Жадсон, 73), Селезньов (Кастільйо, 78), Морено (Гладкий, 71)
"Ворскла": Долганський, Даллку, Краснопьоров, Цуррі, Бойко, Ярмаш, Чеснаков, Деспотовскі, Кулаков, Єсін, Янузі (Локтіонов, 67)

Голи: 1:0 - Срна, 49
Попередження: Чижов, 39, Жадсон, 90

Команди досить обережно почали поєдинок. Перший непоганий момент у матчі змогли створити господарі поля ближче до кінця першої десятихвилинки. Вілліан зробив зрячу передачу на Селезньова, Євген м'яч повернув назад, бразилець опинився у вигідні позиції, але чомусь замість удару прострілив вздовж воріт, і ця передача була перервана захисником.

Загалом у першому таймі "гірники" досить багато робили браку в передачах і ніяк не могли прорвати оборону суперника, яка діяла без грубих помилок.

На двадцять п'ятий хвилині сталася пауза в матчі, яка була спричинена травмою Ілсіньо. Футболіст "Шахтаря" після верхової дуелі невдало приземлився на газон. Лікарям знадобилося близько двох хвилин, щоб поставити бразильця на ноги.

За десять хвилин до кінця першого тайму господарі поля знову втратили можливість відкрити рахунок у матчі. Срна рвався по флангу, але одержав удар по ногах. Арбітр призначив штрафний удар. Сам постраждалий виконав навісну передачу в карний майданчик, де боротьбу виграв Чигринський і пробив по воротах головою, однак з кількох метрів не зумів влучити у площину.

На початку другого тайма "гірникам" вдалося відкрити рахунок. Донеччани реалізували стандартне положення. Срна побачив, що голкіпер сховався за стінку і пробив у протилежний кут. М'яч м'яко приземлився в сітку, а на табло загорілися цифри 1:0. Футболісти донецького клубу продовжили обрушувати на ворота суперника атаку за атакою. Хюбшман вирішив перевірити стража воріт на пильність і зарядив метрів з двадцяти п'яти, сфера влучила у свого ж гравця, Гая, але Олексій не розгубився і пробив по воротах з розвороту, м'яч пройшов трохи вище поперечини.

А що гості, які ведуть боротьбу за зону УЄФА? Підопічним Миколи Павлова жодного небезпечного моменту біля володінь Павлова створити не вдалося.

Фінальний свисток Ігоря Іщенка зафіксував перемогу "гірників" з рахунком 1:0, які продовжують переслідувати динамівців Сьоміна.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.