"Шахтар" переміг "Карпати" двома "вистрілами" бразильців

Карпати - Шахтар - 0:2 / Фото: shakhtar.com

Тейшейра і Адріано зробили рахунок у Львові.

Донецький "Шахтар" здобув виїзну перемогу над львівськими "Карпатами" у 13-му турі чемпіонату України. Поєдинок завершився з рахунком 2:0.

Бразильський дует Алекс Тейшера - Луїс Адріано "розірвав" оборону "левів", оформивши комфортний рахунок до середини першого тайму.

На 10-й хвилині прохід Тейшейри завершився ударом з-під захисників. А на 22-й Адріано головою замкнув подачу Шевчука.

Зазначимо, що головний арбітр Віктор Швецов двічі зупиняв матч через дим від піротехніки, яку палили фанати.

"Шахтар" набирає 25 очок і залишається третім у турнірній таблиці. "Карпати" з нулем - останні.

25 листопада "Шахтар" у Львові прийматиме "Атлетик" Більбао в рамках 5-го туру Ліги чемпіонів. Пряму відеотрансляцію покаже канал 2+2 та ТСН Проспорт.

Нагадаємо, що у Львові вже "розмели" квитки на матч "Шахтар" - "Атлетик".