"Шахтар" переміг "Карпати" і вийшов на перше місце

Вілліан вивів "Шахтар" на перше місце© shakhtar.com
Спорт 15 серпня, 2010, 21:18 2431
"Шахтар" вперше в сезоні очолив турнірну таблицю Прем'єр-ліги.

Донецький "Шахтар" переміг "Карпати" з рахунком 1:0 у шостому турі Прем'єр-ліги. "Гірники" очолили турнірну таблицю.

Гра на "Донбас-Арені" була цікавою і багатою на гольові моменти. "Карпати" нічим не поступались донеччанам, більше того могли повести в рахунку вже у першій частині гри. Однак Батіста не використав свій шанс.

А у компенсований час донеччани провели швидку контратаку. Рац пробивав з лівого флангу, і м'яч рикошетом від ноги захисника летів у воротарський майданчик, звідки неприкритий Вілліан ударом головою відправив сферу у сітку.

У другому таймі беззаперечною перевагою володів "Шахтар", створюючи момент за моментом. Втім м'яч не летів у ворота. А одного разу ворота Тлумака врятувала поперечина.

На останніх хвилинах гри вже львів'яни створили кілька чудових моментів для взяття воріт. Спочатку Олег Голодюк у боротьбі зі Срною класно пробив з 14-ти метрів. М'яч пройшов поруч з дев'яткою. А на останніх секундах Сергій Кузнєцов випередив Пятова після подачі штрафного, але м'яч після його удару полетів над поперечиною.

"Шахтар" вперше в сезоні очолив турнірну таблицю, а "Карпати" залишились на шостому місці.