"Шахтар" переміг "Металіст" на останній хвилині

Донецьк знову перемагає© УНІАН
Спорт 25 вересня, 2010, 19:25 2915
Перемогу "гірникам" приніс точний удар Генріха Мхітаряна на останній хвилині матчу.

У центральному матчі 11-го туру Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Металістом" у Харкові.

Це був один з найцікавіших матчів першого кола. Команди показали видовищну атакувальну гру з драматичним сюжетом.

У першому таймі м'яч двічі побував у воротах. Однак арбітр обидва рази не зафіксував взяття воріт через порушення правил у гравців атаки. Після розіграшу кутового м'яч у ворота "Металіста" головою відправив Дуглас Коста, але арбітр угледів порушення правил у діях Луїса Адріано. А епізоді з влучним ударом Воробея арбітр зафіксував гру рукою у нападника "Металіста".

Господарі відкрили рахунок на 56-й хвилині. Воробей віддав передачу Тайсону. Бразилець наблизився до карного майданчика і в боротьбі з двома захисниками вистрілив у ближню дев'ятку. Супергол!

На 72-й хвилині Едуардо зрівняв рахунок. Рац навісив з лівого флангу на голову хорвату і той, випередивши захисників відправив м'яч повз Дишленковича.

На 86-й хвилині "Металіст" залишився у меншості. Рац збив Хав'єра. Той піднявся і штовхнув румунського захисника. На полі почалася штовханина за участю майже всіх футболістів. Арбітр оцінив ситуацію і показав жовту картку Рацу і червону Хав'єру.

На третій компенсованій хвилині трапився провал у обороні харків'ян і "Шахтар" забив переможний гол. Срна прострілив справа, Дишленкович помилився на виході, Жадсон пропустив м'яч на Мхітаряна і той з лінії карного майданчика відправив сферу у порожні ворота.

На шостій компенсованій хвилині потужно пробив зі штрафного Тайсон, але після його удару м'яч просвистів над поперечиною.

Нагадаємо, що і у матчі з "Динамо" підопічні Марчевича також повели у рахунку, але програли з рахунком 1:2.

У наступному турі буде всеукраїнське дербі "Шахтар" - "Динамо".