"Шахтар" переміг на День шахтаря

Вілліан приносить радість Донецьку© shakhtar.com
Спорт 29 серпня, 2010, 22:17 1562
"Шахтар" відзначив своє професійне свято впевненою перемогою над маріупольським "Іллічівцем".

Донецький "Шахтар" здобув сьому перемогу у чемпіонаті України 2010/2011. У восьмому турі "гірники" відзначили своє професійне свято впевненою перемогою над маріупольським "Іллічівцем". Забивши один гол, донеччани не реалізували ще дюжину прекрасних гольових шансів.

Перед грою публіку як слід розігріли українська співачка Світлана Лобода з безсмертним хітом "We will rock you", а також оркестр шахти ім. Засядька, який виконав композицію "Сплять кургани темні".

У першому таймі гірникам так і не вдалося "розпечатати" ворота суперника. І лише на 61-й хвилині гарматний постріл Вілліана з 20-ти метрів досяг мети.

Зазначимо, що гості не створили жодної загрози біля воріт Пятова.

"Шахтар" набрав 22 очки і продовжує впевнено лідирувати у Прем'єр-лізі. Цікаво, що три останніх матчі донеччани виграли з однаковим рахунком 1:0.