"Шахтар" підписав мир з левами

В атаці Олексій Гай© shakhtar.com
Спорт 6 лютого, 2010, 12:59 1706
У 2-му турі "Копа дел Сол" донецький "Шахтар" зіграв у результативну нічию з данським "Копенгагеном".

У 2-му турі "Копа дел Сол" донецький "Шахтар" зіграв у результативну нічию з данським "Копенгагеном". У порівнянні з попередньою зустріччю, Мірча Луческу задіяв у стартовому складі свіжих виконавців, за винятком В'ячеслава Шевчука, Ярослава Ракицького, Ілсіньйо, Дугласа Кости і Даріо Срни.

Вже на початку зустрічі рахунок відкрили "леви". Данці перехопили м'яч у середині поля й організували стрімку контратаку 4 в 2, яку в дотик після передачі Квіста завершив Вінгор.

На 37-й хвилині "гірники" відновили паритет. Даріо Срна на правому фланзі на замаху обіграв Вендта і у британському стилі виконав ідеальний навіс в карний майданчик - точно на голову Левандовські, якому не склало труднощів розпечатати ворота.

У другому матчі поспіль арбітр залишив "Шахтар" у меншості. На 71-й хвилині Ілсіньйо отримав друге попередження за зрив атаки і змушений був достроково завершити гру.

На 83-й хвилині донеччани могли вирвати перемогу. Ракицький розкішною довгою передачею закинув м'яч точно на хід Дугласу. Бразилець, у свою чергу, асистував Гладкому, але удар головою в Олександра вийшов неточним.

У іншому матчі синьої групи зафіксовано фантастичний результат. Шведський "Кальмар" і норвезький "Мольде" забили 10 голів на двох. Шведи перемогли з рахунком 6:4!

Донецький "Шахтар" продовжує лідирувати у групі. Щоправда для виходу у фінал "гірникам" слід переграти "Кальмар".