"Шахтар" почав міжсезоння з перемоги

Привітання команд перед грою© shakhtar.com
Спорт 28 червня, 2009, 00:44 1105
Завдяки голу Олександра Гладкого "Шахтар" здолав клуб третього німецької ліги "Ваккер" з Бурхаузена.

Першим суперником "Шахтаря" на австрійському підготовчому зборі став клуб третього німецької ліги "Ваккер" з Бурхаузена.

Навряд чи варто говорити про те, яким подразником в очах футболістів німецької команди виглядали володарі Кубка УЄФА, тому цей поєдинок виявився непоганою перевіркою для обох сторін, хоча "помаранчево-чорні" постали перед мобілізованих суперником в експериментальному складі.

Звітна зустріч надала головному тренеру "Шахтаря" Мірчі Луческу відмінну можливість перевірити у справі найближчий резерв на тлі перших навантажень тренувального збору.

Донеччани почали, що називається, з місця в кар'єр. На другій хвилині зустрічі вийшовший на поле у ролі капітана Маріуш Левандовськи кинув у прорив Василя Кобіна, який у свою чергу увірвався в штрафний майданчик і прострілив вздовж воріт. Його пас перервав захисник німецького клубу, але м'яч знову опинився у новобранця "гірників", і повторна передача в його виконанні виявилася гольовою - точним ударом рахунок у матчі відкрив Олександр Гладкий.

Футболісти "Ваккера" явно були шоковані натиском суперника. Не минуло й хвилини, як Руслан Фомін міг подвоїти перевагу "гірників", але після удару у його виконанні м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Протягом всього першого тайму підопічні Мірчи Луческу міцно тримали нитки гри в своїх руках. Відчутна територіальна і матеріальна перевага дозволяла регулярно створювати гострі моменти біля воріт суперника. Гравці "Ваккера" надіялися лише на рідкісні удари з дальньої дистанції.

До речі, необхідно визнати, що з артилерією у хлопців з Бургхаузена все в порядку: в одному з епізодів після удару з-за меж штрафного у виконанні Брусії м'яч випробував на міцність поперечину воріт Юрія Вірта. На зухвалість суперника "гірники" відповіли через кілька хвилин: після подачі Олексія Полянського з кутового Костянтин Кравченко тричі в упор розстрілював ворота "Ваккера" - однак безрезультатно.

Після перерви ситуація на полі не змінилася. "Гірники", як і в першій половині матчу, діяли розкуто, створюючи момент за моментом. На 59-й хвилині зустрічі після чудового удару зі штрафного у виконанні Костянтина Кравченка воротар суперника ледве відбив м'яч перед собою, але, опинившись на добиванні, Олександр Чижов не потрапив у ворота.

Через кілька хвилин Луїс Адріано все-таки забив другий гол, але арбітр зустрічі скасував взяття воріт, зафіксувавши в цьому епізоді напад на воротаря.

Згодом після однієї з атак "Шахтаря" м'яч прийняла на себе крестовина воріт - на вістрі атаки був все той же Адріано, а незадовго до закінчення матчу суддя скасував ще одне взяття воріт "Ваккера". На цей раз Олександр Гладкий відправив м'яч у сітку з положення поза грою.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "гірників" у першому товариському матчі тренувального зборі з рахунком 1:0.

Наступний матч "гірники" проведуть у неділю, 28 червня, проти чемпіона Кіпру команди "Апоел" (Нікосія).

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Ваккер" (Бургхаузен, Німеччина) - 1:0 (1:0)

"Шахтар": Вірт (Лаштувка, 46), Левандовськи (к) (Дуляй, 70), Чижов, Єзерський, Дуляй (Віценець, 46), Кравченко (Адріано, 70), Полянський (Жадсон, 70), Ракицький (Мікіцей, 46), Кобін, Гладкий, Фомін (Чайковський, 70)

"Ваккер": Ріманн (к) (Рідерер, 46), Шредінгер (Небегі, 46), Хольцер К., Курц, Беллері (Хамбергер, 63), Каппек (Грюбль, 63), Шмідт, Кресін, Буркхард (Хольцер М. , 79), Брусія (Нідеркель, 79), Тронд (Караян, 85)

Голи: 1:0 - Гладкий (2)

Попередження: Курц (39), Грюбль (69)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Шахтар" / А.Р.