"Шахтар" поклав "Тоттенхем" на лопатки - 2:0

Спорт 20 лютого, 2009, 07:03 1336 1
Голи Селезньова і Жадсона принесли донецькому "Шахтарю" перемогу над "Тоттенхемом" у першому матчі 1/16 фіналу Кубка УЄФА.

"Шахтар" зробив вагому заявку на вихід до 1/8 фіналу Кубка УЄФА, обігравши лондонський "Тоттенхем" з перевагою у два м'ячі. Але досягти цього підопічні Мірчі Луческу змогли лише на останніх хвилинах матчу.

Володіючи беззаперечною перевагою протягом усього матчу, "Шахтар" до 78-ї хвилини ніяк не міг зламати захисні редути суперника. Не вистачало останнього точного пасу або удару. Команда Харрі Реднаппа обрала захисний варіант у цій зустрічі і сподівалася лише на швидкі контратаки. Але небезпеки воротам Пятова майже не виникало.

Кульмінацією в матчі став вихід на поле Євгена Селезньова. Він замінив Олександра Гладкого у той момент, коли був призначений небезпечний штрафний удар у бік воріт англійців. Подача Жадсона, і Євген високо вистрибнув і на мить випередив голкіпера "Тоттенхема" - м'яч після удару головою українського форварда опинився у сітці - 1:0!

Пропустивши гол, "Тоттенхем" нарешті пішов вперед і навіть створив пару небезпечних моментів біля воріт Пятова. Але на 87-й хвилині "Шахтар" провів красиву комбінацію - в результаті Жадсон отримав м'яч у штрафному майданчику суперника, прокинув його собі на хід, зробив паузу, перехитривши англійських захисників, і пробив у противохід воротарю - 2:0! "Гірники" протрималися до фінального свистка, здобувши таку важливу перемогу з перевагою у два м'ячі над грізним суперником.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Костянтин Клименко / ТСН.ua /