"Шахтар" посів 5-те місце на Dubai Cup

"Шахтар" переміг "Спарту" у матчі за 5-те місце© shakhtar.com
Спорт 26 січня, 2011, 14:54 1819
Дуглас Коста і Луїс Адріано принесли "Шахтарю" другу перемогу у зимове міжсезоння.

Донецький "Шахтар" переміг чеську "Спарту" у матчі за п'яте місце на турнірі Dubai Cup.

"Гірники" з перших хвилин позначили ігрову перевагу і відкрили рахунок на 6-й хвилині. Дуглас Коста скористався помилкою захисників "Спарти", вискочив на побачення з голкіпером, обіграв його і відправив м'яч у порожні ворота.

Через шість хвилин донеччани забили другий гол. Мхітарян класним пасом вивів Луїса Адріано на ударну позицію і бразилець потужним ударом увігнав м'яч в дев'ятку.

На першій компенсованій хвилині до першого тайму чехи відіграли один м'яч. Кадлец вийшов один на один з Пятовим і поклав м'яч у кут воріт.

У другому таймі команди не грали, а мучилися! Без моментів біля воріт, без цікавих комбінацій.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1 - "Шахтар" посів п'яте місце на Dubai Cup.

Нагадаємо, що у груповому турнірі "Шахтар" програв аравійському "Ель-Хілялю" (1:3) і словацькій "Жиліні" (2:5).