"Шахтар" програв аутсайдеру чемпіонату Туреччини

"Шахтар" - "Коньяспор" - 0:2© shakhtar.com
Спорт 27 березня, 2011, 02:54 2751 2
"Гірники" поступились з рахунком 0:2 аутсайдеру турецької Суперліги "Коньяспору".

Донецький "Шахтар" провів другий товариський матч на тренувальному зборі в Туреччині. "Гірники" поступились з рахунком 0:2 аутсайдеру турецької Суперліги "Коньяспору".

Обидва м'ячі турки забили на початку матчу, реалізувавши два пенальті. На 11-й хвилині пенальті "привіз" Чижов, а через п'ять хвилин не за правилами в своєму штрафному зіграв Акулінін.

По завершенні матчу футболісти відправились у аеропорт і вже о 20:45 прилетіли у Донецьк.

У неділю футболісти отримали вихідний. А вже в понеділок "гірники" зберуться на базі та почнуть підготовку до матчу з "Іллічівцем".