"Шахтар" вилетів з Ліги чемпіонів (відео) Спорт 12 квітня, 23:36
У чвертьфіналі "гірники" поступились найкращій команді світу каталонській "Барселоні" з загальним рахунком 1:6.

Донецький "Шахтар" завершив боротьбу у Лізі чемпіонів сезону 2010/2011.

Зокрема, у другій грі, яка відбулась у Донецьку, "Барселона" перемогла "Шахтар" з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 43-й хвилині забив Лео Мессі.

Підопічні Мірчі Луческу, як у першій грі, створили чимало гольових моментів біля воріт Вальдеса. Однак у одних епізодах воротар "Барселони" рятував ворота, а в інших "гірники" не влучали з забійних позицій.

Нагадаємо, що у першому матчі "Барселона" перемогла "Шахтар" з рахунком 5:1.

У півфіналі на Європу очікує іспанське "Ель-Класико" між "Барселоною" і "Реалом".