"Шахтар" програв матч і… виграв турнір в Іспанії

Спорт 21 січня, 2009, 09:51 1176
Донецький "Шахтар" зазнав першої у 2009 році поразки, поступившись іспанському клубу "Лас Пальмас".

У завершальному матчі міжнародного турніру "Масполамас" донецький "Шахтар" з рахунком 0:1 поступився клубу "Лас Пальмас" з міста Гран-Канарія. Переможний гол іспанці провели на 49-й хвилині.

Щоправда, завдяки кращій різниці забитих та пропущених м'ячів саме український клуб став переможцем турніру.

На 61-й хвилині гри з "Лас Пальмасом" травми зазнав Руслан Фомін, якого з поля винесли на ношах.

"Шахтар" - "Лас Пальмас" (Іспанія) - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - Джакрадо (49)

"Шахтар": П`ятов (Шуст 56), Срна (Єзерський 80), Іщенко, Чигринський, Шевчук (Рац 46), Гай (Дуляй 72), Хюбшман (Полянський 76), Фернандіньо, Жадсон, Кастільо (Фомін 46, Левандовські 61), Гладкий (Селезньов 58).

За підсумками XXVI Міжнародного турніру у Маспаломасі воротар "Шахтаря" Богдан Шуст був визнаний кращим голкіпером змагань, а бразильський легіонер "гірників" Фернандіньо був названий кращим гравцем турніру.

Номінанти нагороджені символічними призами: бразильцю дісталася кришталева бутса, а воротар "гірників" отримав трофей у виді амфори.

"Шахтар" виграв у "Русенборга"
Ще один бразилець залишає "Шахтар"

"Шахтар" розгромив "Борусію"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / К.К.