"Шахтар" програв московському" Спартаку"

Кучер і Ко не справились з атакою суперника© shakhtar.com
Спорт 20 червня, 2010, 12:43 1882
"Шахтар" поступився московському "Спартаку" з рахунком 1:3. У складі "гірників" голом відзначився Жадсон.

Донецький "Шахтар" завершив австрійський етап міжсезонних зборів поразкою від московського "Спартака" з рахунком 1:3. Командами довелося грати під противним, холодним дощем.

Як і в попередніх матчах, Мірча Луческу прийняв рішення задіяти всіх гравців, розділивши їх на дві групи. З перших хвилин на гру зі "Спартаком" вийшли Худжамов, Іщенко, Ракицький, Фернандіньо, Кобін, Жадсон, Коста, Вілліан, Срна, Степаненко і Гладкий.

У другому таймі на поле вийшли: П'ятов, Кучер, Шевчук, Чижов, Кривцов, Ємельянов, Хюбшман, Тейшейра, Фомін, Агахова і Морено.

Рахунок на сьомій хвилині відкрив Нікіта Баженов. Ананідзе подав кутовий, а Баженов переправив м'яч у ворота.

"Гірники" відповіли результативною атакою на 24-й хвилині. Фернандіньо увірвався в карний майданчик москвичів і пробив з гострого кута. Голкіпер відбив прямо на Жадсона і бразилець відправив м'яч у порожні ворота.

Однак на останніх хвилинах першого тайму москвичі вдруге вийшли вперед. Кутовий біля воріт "гірників" завершився ударом головою Шешукова, який зіграв на випередження.

А через 9 хвилин після перерви москвичі забили третій гол. Бразилець Веллітон просунувся вперед по центру і віддав пас співвітчизнику Алексу, а той відправив м'яч у сітку.

Тричі наносив удари по воротах "Спартака" Марсело Морено, але йому не вдалося засмутити суперника.

Цікаво, що за обопільною домовленістю перший тайм суперники грали м'ячами "Спартака", а другий - "Шахтаря".

2010. Кундль. Стадіон "XXWIN-arena Kundl". 150 глядачів
Арбітр: Андреас Фітчмаген (Австрія)

"Спартак" (Москва, Росія) - "Шахтар" (Донецьк, Україна) - 3:1 (2:1)

Спартак: Песьяков, Паршивлюк, Іранек (к), Шешуков, Кудряшов, Баженов (Озобіч, 68), Зотов, Ібсон (Ходирєв, 82), Ананідзе, Алекс, Веллітон

Шахтар (перший тайм): Худжамов, Іщенко, Ракицький, Фернандіньо (Ємельянов, 42), Жадсон, Кобін, Коста, Вілліан, Срна (к), Степаненко, Гладкий

Шахтар (другий тайм): П'ятов, Кучер, Шевчук, Чижов, Кривцов, Ємельянов (Левандовські, 59), Хюбшман (Дуляй, 79), Тейшейра, Фомін, Агахова, Морено

1:0 Баженов, 7
1:1 Жадсон, 24
2:1 Шешуков, 43