"Шахтар" розгромив "Арсенал" (відео)

"Шахтар" - "Арсенал" - 4:0© shakhtar.com
Спорт 28 листопада, 2010, 22:11 2356
"Шахтар" розгромив "канонірів" з рахунком 4:0 і йде на зимову перерву з 12-ма очками переваги над "Динамо".

Донецький "Шахтар" завершив літньо-осінню частину чемпіонату розгромною перемогою над столичним "Арсеналом". Гра на "Донбас-Арені" завершилась з рахунком 4:0.

На 17-й хвилині Жадсон відкрив рахунок. Симоненко сфолив на Вілліані. До м'яча підійшов Жадсон і впевнено переграв ударом з "точки" Погорілого. Через 20 хвилин перевагу "Шахтаря" подвоїв Марсело Морено, відгукнувшись на передачу реактивного Вілліана.

На початку другого тайму гості скоротити різницю в рахунку. Старгородський пробив через себе і П'ятов впорався з цим ударом.

На 57-й хвилині Чигринський потужним ударом з 10-ти метрів перевірив на міць стійку, а через п'ять хвилин Едуардо ударом головою після навісу Жадсона забив третій м'яч у ворота киян.

Точку у матчі на 79-й хвилині поставив Дуглас Коста, реалізувавши 11-метровий. Пенальті був призначений за гру рукою Симоненка.

4:0 - "Шахтар" йде на зимову перерву з 12-ма очками переваги над "Динамо". За 11 турів киянам буде дуже непросто відіграти такий гандикап.