"Шахтар" розгромив "Брагу" і вийшов у півфінал Ліги Європи

Момент матчу / Фото: Reuters

"Гірники" забили супернику в матчі-відповіді 4 сухих голи.

У Львові відбувся матч-відповідь між "Шахтарем" і "Брагою" в рамках чвертьфіналу Ліги Європи.

"Гірники" обіграли суперника з рахунком 4:0, що дозволило їм пробитися в півфінал турніру. Перший поєдинок український клуб виграв з рахунком 2:1.

ШАХТАР – БРАГА. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол за "Шахтар" забив Даріо Срна, який чудово виконав пенальті на 25-й хвилині.

Другий і четвертий голи "гірникам" допоміг забити гравець "Браги" Рікардо Феррейра, він відзначився на 43-й і 74-й хвилинах.

Третій м'яч у ворота суперника відправив Віктор Коваленко на 50-й хвилині після прекрасного флангового пасу Срни.

Свого суперника по півфіналу Ліги Європи підопічні Мірчі Луческу дізнаються 15 квітня під час жеребкування.

Нагадаємо, в паралельному матчі вечора "Ліверпуль" обіграв "Боруссію" і також вийшов у півфінал турніру.