"Шахтар" розгромив "Динамо" в Кубку України

"Шахтар" - "Динамо" - 4:1 / Фото: shakhtar.com

У кубковому матчі "Шахтар" забив у ворота "Динамо" на гол більше, ніж у чемпіонаті.

Донецький "Шахтар" вдруге за місяць переміг київське "Динамо". Цього разу "гірники" декласували динамівців у 1/16 фіналу Кубка України, вигравши у Донецьку з рахунком 4:1.

Перші хвилини матчу пройшли у рівній боротьбі, допоки "гірники" відкрили рахунок на 22-й хвилині. Контратаку завершив Луїс Адріано, відгукнувшись на передачу Вілліана, який отримав м'яч після помилок Велозу і Рафаеля. За дві хвилини міг забити Шевчук, але після його удару в дальній кут м'яч розминувся зі стійкою.

Динамівці результативно відповіли на 28-й хвилині. Ярмоленко віддав пас на Ідейє, але захисники завадили йому пробити. М'яч відскочив до Тайво, і той розстріляв ворота.

Киянам вдалося перевести гру на половину поля господарів, однак дитяча помилка дозволила гірникам піти на перерву з перевагою. Бетао не зміг перехопити просту передачу у штрафний майданчик і Тейшейра красивим ударом поцілив у дальній кут воріт Шовковського.

З перших хвилин другого тайму кияни заволоділи територіальною перевагою, але гострих моментів біля воріт П'ятова не було. "Гірники" ж небезпечно контратакували. На 55-й хвилині міг забивати Тейшейра, на 64-й - Вілліан.

Згодом динамівці повинні були зрівнювати рахунок, але удар Ідейє прийняв на себе Кучер.

Чекали штурму воріт господарів, але знову забив "Шахтар". Срна з правого флангу прострілив на Фернандіньо, і той, обігравши Гусєва, з 11-метрів красиво пробив у праву дев'ятку.

Масну крапку поставив капітан донеччан Даріо Срна на 83-й хвилині. Хорват зі штрафного поцілив у лівий кут.

4:1 - "гірники" вперше в історії України перемогли киян з великим рахунком.

А динамівці вдруге за п'ять днів програли з рахунком 1:4. У вівторок в Парижі, тепер у Донецьку. Такого в історії киян ще не було.