"Шахтар" розгромив "Іллічівець" (відео)

"Шахтар" - "Іллічівець" - 3:0© shakhtar.com
Спорт 21 серпня, 2011, 21:59 1958
Голи Едуардо, Алекса Тейшейри і Євгена Селезньов принесли "Шахтарю" перемогу над "Іллічівцем".

Донецький "Шахтар" здобув шосту перемогу у семи матчах чемпіонату України. У 7-му турі "гірники" розгромили удома "Іллічівець" з рахунком 3:0.

Рахунок в дебюті зустрічі відкрив хорват Едуардо. Срна виконав подачу з кутового, Селезньов скинув м'яч на Едуардо, який з близької відстані вразив ворота Шуста.

На 30-й хвилині Едуардо асистував Алексу Тейшейрі, який одним дотиком прийняв м'яч, а другим, не давши "круглому" опуститися на землю, пробив точно в дальній від воротаря кут.

Третій м'яч "гірники" забили на початку другого тайму. На 51-й хвилині Селезньов і Жадсон вийшли на ворота Шуста і, перепасовуючись один з одним, довго вирішували, хто ж з них стане автором гола. У підсумку, влучний удар завдав Євген.

Свій перший момент гості з Маріуполя створили на 58-й хвилині. Рибка помилився, в простій ситуації подарувавши м'яч суперникові. Але удар Будковського прийняла на себе стійка, а повторний постріл Окріашвілі самовіддано заблокував Срна.

В кінці матчу команди обмінялися небезпечними атаками. Спершу Федотов не реалізував вихід один на один з Рибкою, а згодом Луїс Адріано з кількох метрів пробив у стійку.

"Шахтар" набрав 19 очок і продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті, а "Іллічівець" опустився на 13-те місце.

У наступному турі донеччани гратимуть у Одесі з "Чорноморцем", а приазовці прийматимуть "Ворсклу".