"Шахтар" потренувався на ангольських футболістах

Жадсон проривається повз оборонні редути ангольців© shakhtar.com
Спорт 21 січня, 2010, 11:46 1195 1
Донецький "Шахтар" провів товариську зустріч з "Рекреативо" з Анголи. "Гірники" здобули перемогу з рахунком 4:0.

На третій день перебування в Анталії донецький "Шахтар" провів товариську зустріч з "Рекреативо" з Анголи. "Гірники" здобули перемогу з рахунком 4:0.

Варто відзначити, що суперник "гірників", ледь з'явившись на полі, відзначився! На футболках гравців не виявилося номерів, що внесло певні складнощі в роботу як мінімум арбітра.

На 24-й хвилині "гірники" вперше матеріалізував свою перевагу: Микола Іщенко пройшов по лівому флангу, віддав на Віталія Віценца, якого захисники змогли зупинити лише ціною фолу. Пенальті без проблем реалізував Даріо Срна, відправивши м'яч у правий від Анжело кут.

Другий м'яч у воротах команди з Анголи опинився після розіграшу кутового: на 37-й хвилині зустрічі подачу Кобіна з флангу головою замкнув Микола Іщенко - 2:0.

Через п'ять хвилин донеччани довели рахунок до розгромного. На цей раз Вілліан асистував Дугласу Кості, який точним ударом забив свій перший гол за нову команду. На перерву суперники пішли за рахунку 3:0.

На другу половину зустрічі «гірники» вийшли свіжим складом і з трьома номінальними нападниками: Джуліусом Агаховою, Русланом Фоміним і Луісом Адріано. Відзначитися вдалося лише українцеві. Руслан Фомін, обігравши воротаря, відправив четвертий м'яч у сітку.

"Шахтар" міг засмутити ангольців ще як мінімум зусиллями Ракицького, Левандовскі і Кравченка, але не склалося. До того ж молдавський арбітр В'ячеслав Бонарь, що обслуговував зустріч, прийняв рішення на п'ять хвилин раніше зупинити матч через сильну зливу.

Товариський матч

Анталія. Стадіон комплексу Mardan Sport. 150 глядачів
Арбітр: В'ячеслав Бонарь (Молдова)

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Рекреативо" (Ліболо, Ангола) - 4:0 (3:0)

"Шахтар" (1-й тайм): Пятов, Іщенко, Чижов, Кобін, Гай, Коста, Вілліан, Дуляй, Срна, Гладкий, Віценець

"Шахтар" (2-й тайм): Вірт, Хюбшман, Ракицький, Левандовські, Полянський, Кравченко, Шевчук, Агахова, Жадсон, Адріано, Фомін

"Рекреативо": Анжело, Оміто, Мачадо, Міро (Хелдер, 73), Алекс, Мендес, Жожо, Кінзіньо (Педі, 62), Едсон, Раска (Фуксіто, 62), Нандін

1:0 Даріо Срна, 24 - пенальті
2:0 Микола Іщенко, 37
3:0 Дуглас Кошта, 42
4:0 Руслан Фомін, 56

Попередження: Мендес (39), Левандовські (74)

Форвард "Мілана" відмовився від мільйонів "Шахтаря"