"Шахтар" розгромив швейцарців

Б'є Дуглас Коста© shakhtar.com
Спорт 24 червня, 2010, 11:00 995
В першому товариському матчі на швейцарському зборі гірники з рахунком 5:1 перемогли "Ксамакс".

23 червня донецький "Шахтар" розпочав швейцарський етап міжсезонних зборів. В першому товариському матчі гірники з рахунком 5:1 перемогли "Ксамакс". Мірча Луческу, як і в Австрії, дозволив своїм футболістам провести на полі по тайму.

Донеччани дуже швидко повели в рахунку. Комбінація Коста - Морено - Жадсон - Вілліан завершилася точним ударом з-за меж карного майданчика у виконанні останнього.

Через чотири хвилини "гірники" подвоїли перевагу. Швейцарці збили Вілліана у власному карному майданчику. Пенальті чітко реалізував Дуглас Коста - розвівши м'яча і воротаря по різним кутам.

На 25-й хвилині Дуглас допоміг впасти в карному майданчику "Шахтаря" Варелі. Сам постраждалий реалізував пенальті, скоротивши розрив в рахунку. Та вже через шість хвилин "Шахтар" знову повернув відрив у два м'ячі. Цього разу Дуглас з правого флангу виконав подачу зі штрафного, а Чижов переправив м'яч у сітку.

На 77-й хвилині гравці "Ксамакса" привезли другий пенальті у свої ворота - цього разу потерпілим виявився Фомін. До "точки" підійшов Луїс Адріано і переграв кіпера.

Крапку в матчі поставив Луїс Адріано. Бразилець, отримавши пас від Фернандіньо, втік від захисників і відправив м'яч у сітку.

5:1 - красива перемога "Шахтаря".

Бельм. Стадіон ФК "Бельм". 170 глядачів
Арбітр: Джером Лаперрье (Швейцарія)

"Ксамакс" (Невшатель, Швейцарія) - "Шахтар" (Донецьк, Україна) - 1:5 (1:3)

Шахтар (перший тайм): П'ятов, Рац, Чижов, Ракицький, Хюбшман, Жадсон, Вілліан, Гай, Коста, Срна (к), Морено