"Шахтар" розгромив "вікінгів" у півфіналі "Кубка сонця" (відео)

"Шахтар" - "Русенборг" - 4:1© shakhtar.com
Спорт 4 лютого, 2011, 22:38 3164 1
У півфіналі донеччани розгромили норвезький "Русенборг" з рахунком 4:1. Відтак на Copa del Sol буде український фінал "Шахтар" - "Карпати".

Донецький "Шахтар" став другим фіналістом міжнародного турніру Copa del Sol ("Кубок Сонця"), в якому беруть участь команди зі східної Європи і Скандинавії.

Відзначимо, що "гірники" відкрили рахунок вже на 4-й хвилині. Дуглас Коста вивів Луїса Адріано один на один і бразилець холоднокровно відправив м'яч у сітку.

На 17-й хвилині забив Дуглас Коста. Бразилець з 22-х метрів закрутив м'яч у кут воріт.

Ще через 10 хвилин відзначився вірменин Генріх Мхітарян. Даріо Срна прострілив у воротарський майданчик. Норвежці, здавалося, ліквідували загрозу, але м'яч викотився прямо по центру на набігаючого Мхітаряна і Генріх увігнав м'яч у сітку.

Норвежці забили гол престижу на 66-й хвилині. Осен відправив м'яч у сітку класним ударом головою після навісної передачі з правого флангу.

Проте останнє слово було за "Шахтарем". На 72-й хвилині Едуардо накрутив в штрафному майданчику трьох захисників, останній з яких ударив нападника по ногах. І арбітр призначив пенальті, який реалізував Вілліан.

Фінальний матч "Кубка сонця" між "Шахтарем" і "Карпатами" відбудеться 6 лютого в Ельче.