"Шахтар" розгромив "Волинь" у Донецьку (відео)

"Шахтар" - "Волинь" - 4:0© shakhtar.com
Спорт 20 березня, 2011, 20:59 3735 5
У 22-му турі Прем'єр-ліги підопічні Мірчи Луческу обіграли "Волинь" з рахунком 4:0.

Донецький "Шахтар" здобув четверту розгромну перемогу у поточному чемпіонаті України. У 22-му турі Прем'єр-ліги "гірники" обіграли "Волинь" з рахунком 4:0.

Однак цей результат є дещо дещо оманливим. Незважаючи на відчутну перевагу в усіх компонентах гри, "Шахтар" доклав багато зусиль задля того, щоб здобути три очки. Окрім того, донеччани зазнали кадрових втрат. Луіс Адріано після зіткнення з Віталієм Недільком ще на початку зустрічі змушений був залишити поле. Не дограв до кінця і Дмитро Чигринський − господарі поля останні 15 хвилин догравали у меншості, оскільки ліміт замін до того часу вже був вичерпаний.

Перший м’яч у ворота "Волині" влетів лише перед перервою: Жадсон відкрив рахунок з пенальті за фол проти Вілліана.

Почали збільшувати матеріальну перевагу господарі поля після того, як Віталій Кварцяний відрядив дуже великі сили в атаку. Користі лучанам це не принесло, зате "Шахтар" тричі скористався у контратаках розрідженим простором на чужій половині поля.

Генріх Мхітарян забивав після гри "у стінку" в Вілліаном. За дві хвилини Алекс Тейшейра вражав порожні ворота гостей після навісу від Марсело Морено. А переможну крапку у матчі поставив той же Морено, забивши з середньої відстані після індивідуальних дій.

Прем'єр-ліга. 22-й тур

Донецьк. "Донбас-Арена". 33 454 глядачів
Головний арбітр: Дмитро Кутаков (Бровари)

ШАХТАР - ВОЛИНЬ - 4:0

Шахтар: П'ятов, Срна (к), Чигринський, Чижов, Шевчук, Хюбшман, Мхітарян, Дуглас Коста (Алекс Тейшейра, 59), Жадсон (Віценець, 70), Вілліан, Луїс Адріано (Морено, 16)

Волинь: Неділько, Сімінін, Ващук, Карковський (Бабир, 62), Зозуля, Бутко, Герасим'юк (Лисенко, 39), Максимюк, Пічкур, Гошкодеря (Лопес, 84), Пищур (к)

1:0 Жадсон Родрігес, 43 - пенальті
2:0 Генріх Мхітарян, 69
3:0 Алекс Тейшейра, 70
4:0 Марсело Морено, 85

Попередження: Максимюк, 40; Бутко, 59; Сімінін, 90+1

"Дніпро" переміг "Динамо" (відео)

"Севастополь" розбив "Карпати" в Криму (відео)

Гендиректор "Шахтаря": ми зупинимо "Барселону"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФПЛ / Проспорт / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 5
  • Опустим кацапов Опустим кацапов 20 березня, 21:47 Згоден 10 Не згоден 1 -[-div class=quotation-]--[-span class=nick-]-Опустим бандерштат-[-/span-]- -[-span class=date-]-Сьогодні, 21:18-[-/span-]- -[-span class=text-]-Опа!!!! Очередной порыв очка команде западнобандеровского региона:)!!!!!!!!!-[-/span-]--[-/div-]-Соси хуй,москаль,разом зі своїми неграми шахтаря. відповісти цитувати Дякуємоспам